תושבים יקרים,

כחלק ממגמה עולמית לצמצום מספר כלי הרכב הפרטיים בכביש ולעידוד שימוש בתחבורה ציבורית, עיריית לוד, החברה הכלכלית לוד, משרד התחבורה וחברת נתיבי איילון, מקדמים יחד את פרויקט 'מהיר לעיר'.
לוד היא אחת מ – 17 ערים שנבחרו להצטרף לפרויקט לאומי חשוב זה, אשר מטרתו היא הקמת רשת תחבורה ציבורית במרכזי הערים בכל מטרופולין תל-אביב.
הפרויקט נועד להציב סטנדרט חדש לתחבורה הציבורית וליצור רשת מטרופולינית רציפה, יעילה ונוחה של צירי העדפה לתחבורה הציבורית. במסגרת התוכנית, יוקמו נתיבי תחבורה ציבורית (נת"צ)ברחבי העיר לוד ברחובות יוספטל, חטיבת יפתח, דוד המלך, הנשיא, הרצל, כצנלסון ואבא הלל סילבר.
החברה הכלכלית לוד, סיימה לאחרונה את המקטע הראשון ברחוב הרצל. נתיבי התחבורה הציבורית, ישפרו את הנגישות לעיר לרווחת התושבים והמבקרים בה . כמו כן, הנתיבים יקלו על העומס בכבישים ויקדמו שימוש בתחבורה ציבורית יעילה ומהירה יחד עם שמירה על איכות הסביבה.
במסגרת התכנית נקיים מפגשי שיתוף ציבור, בהם נציג את תוכנית התפעולית לקווי התחבורה הציבורית במסגרת 'מהיר לעיר'. במפגשים תינתן האפשרות לשאלות ולשיתוף שלכם בהצעות וברעיונות לשיפור, ואנו נבחן את הישימות והתוצאות הצפויות.
הצטרפו אלינו! אנו קוראים לכם להיות שותפים לשינוי המשמעותי המתרחש בעיר! תחבורה ציבורית היא העתיד.

לשירותכם,
עו"ד יאיר רביבו
ראש העיר