ועדות חובה

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

יאיר רביבו רה"ע / מ"מ יוסי הרוש

 

מ"מ נוספים ליו"ר

בני סיתאלכיל / אלוירה קוליחמן

 

חבר

אלוירה קוליחמן / מ"מ אריה לוי

2

חבר

עמיחי לנגפלד / מ"מ יוסף חיים הרוש 

3

חבר

סירין אבו לבן / מ"מ אקרם סאקללה

4

חבר

שמוליק בורקיס / מ"מ יעקב הקשר

5

חבר

יורם מרציאנו 

6

חבר

רפי קטאשוילי

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

יאיר רביבו  רה"ע / מ"מ בני סיתאלכיל

2

חבר

אלוירה קוליחמן 

3

חבר

יוסי הרוש

4

חבר

יעקב הקשר

5

חבר

יורם מרציאנו

7

חבר

עבד אזברגה

8

חבר

אריה לוי

9

חבר

ראובן לנקרי

10

חבר

עמיחי לנגפלד

11

חבר

אקרם סאקללה

12

חבר

שבתאי קטש

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הוועדה

רפי קטאשוילי

2

חבר

אלוירה קוליחמן

3

חבר

שמוליק בורקיס

4

חבר

עבד אזברגה

 

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

איהאב אבו חאק

2

חבר

שמוליק בורקיס

3 משקיף משה מימון

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

יורם מרציאנו

2

חבר

אריה לוי

3

חבר

שבתאי קטש

4

חבר

שמוליק בורקיס

5

חבר

עבד אזברגה

6

חבר

עמיחי לנגפלד

7

חבר

הדר מילר

8

חבר

מנכ"ל אהרון אטיאס

9

חבר

אורלי דהן

10

חבר

גל גבריאל מהנדסת

11

חבר

אלי דיין נציג ביטחון

12

חבר

אבנר יוסף יועמ"ש

13

חבר

שלום עזרן נציג חינוך

14

חבר

מת"ח / סמת"ח נציג בט"פ

15

חבר

איתן לוי

16

חבר נציג ציבור 

ליאור באזוב 

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

רה"ע יאיר רביבו / מ"מ יורם מרציאנו

2

חבר

אריה לוי / מ"מ שמוליק בורקיס

3

חבר

 עבד אזברגה / מ"מ הדר מילר

4

חבר

מנכ"ל אהרון אטיאס 

5

חבר

אורלי דהן - רווחה

6

חבר

אלי דיין נציג ביטחון

7

חבר

אבנר יוסף יועמ"ש

8

חבר

שלום עזרן נציג חינוך

9

חבר

מת"ח / סמת"ח נציג בט"פ

10

חבר

איתן לוי

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

יאיר רביבו רה"ע / מ"מ יוסי הרוש

2

חבר

אלוירה קוליחמן

3

חבר

יורם מרציאנו

4

חבר 

הדר מילר

5

חבר

מנכ"ל אהרון אטיאס

6

חבר

אלי דיין ביטחון

 

תפקיד

שם

1

יו"ר

אריה לוי

2

חבר

יעקב הקשר

4

חבר (חצי קדנציה ראשונה)

יורם מרציאנו

5

חבר (חצי קדנציה שנייה)

אקרם סאקללה

6

חבר - גזבר

ציון הדר

7

חבר - רווחה

אורלי דהן

8

חבר - יועמ"ש

רחל אלבז

9 חבר רקפת סלע

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

יאיר רביבו רה"ע / מ"מ בנימין סיתאכליל

2

חבר

עבד עזברגה

3

חבר

מירה מרציאנו

4

חבר

מיכל חן סופיר

5

חבר 

ראובן לנקרי

6

חבר 

הדר מילר

7

חבר - אגף החינוך

שלום עזרן

8

חבר - אגף הרווחה

אורלי דהן

9

חבר - נציגות הורים עירונית

אבי סרוסי / מ"מ אביבה חג'ג' 

10

חבר - מנהל מוסד חינוכי על יסודי 

ציפי מוזגורשוילי

11

חבר - מנהל מוסד חינוכי יסודי 

חנה מסטרוב

12

חבר - נציג ציבור

גלית אוליאל

13

חבר - נציג ועד ההורים

מרים דיאמנטה

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

בני סיתאכליל

2

חבר

עבד אזברגה

3

חבר

מירה מרציאנו

4

חבר

מיכל חן סופיר

5

חבר - אגף החינוך

שלום עזרן

6

חבר - אגף הרווחה

אורלי דהן

7

חבר - נציגות הורים עירונית

אבי סרוסי / מ"מ אביבה חג'ג'

8

חבר - מנהל בי"ס יסודי

חנה מסטרוב

9

חבר - מפקד תחנה

סנ"צ דודי מרון

10

חבר - מנהל בי"ס על יסודי

 

11

חבר - נציג תנועות הנוער

שני סמדג'ה

12

חבר - הסתדרות המורים

מרים פרידמן

13

חבר - יו"ר מועצת התלמידים

 

14

חבר - נציג נוער וצעירים

רון שדלובסקי

 

תפקיד

שם

1

יו"ר

שבתאי קטש / מ"מ אקרם סאקללה

2

חבר

עמיחי לנגפלד

3

חבר 

יורם מרציאנו

4

חבר 

ראובן לנקרי

5

חבר - בתחום

ליאה שטיינברג

6

נציג ציבור בתחום

דודי אברמוביץ

7 חבר - מנהל התחום עדן שמעון

 

תפקיד

שם

1

יו"ר

מיכל חן סופיר

2

חבר

מירה מרציאנו

3

חבר

איהאב אבו חאק

4

חבר

שמוליק בורקיס

5

חבר - נציג אגף החינוך

שלום עזרן 

6

חבר - נציג הציבור

שלומי אוחיון

7

חבר - מנהל תוכנית

איתן לוי

8

חבר - נציג אגף הרווחה

אורלי דהן

9

חבר - מנהל בי"ס

 

10

חבר - דח"צ

(שמוליק בורקיס יביא)

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

אלוירה קוליחמן

2

חבר - נציג ציבור

רפי קטאשוילי

3

חבר

רפי יקותיאל

4

חבר - אגף החינוך

שלום עזרן

5

חבר - אגף הרווחה

אורלי דהן

6

חבר

דוד נקר

7

חבר

אורית עופר

8 חבר - נציג ציבור אלמז זרו

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

יאיר רביבו רה"ע

2

חבר

יוסף חיים הרוש

3

חבר

אריה לוי

4

חבר

אליהו סער

5

חבר (נציג אופוזיציה)

אקרם סקאלה

6

חבר

גיל חדד

7

משקיף

יוסי לונדין

8

חבר

אסתר יצחקי

9

משקיף

גבי זרוק

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

יאיר רביבו רה"ע

2

חבר

הדר מילר

3

חבר

דבורה גונן

4

חבר - נציג משפחות

ורד חג'ג'

5

חבר - נציג משפחות

יוסי לונדין

6

חבר

איתי סיטבון

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

יוסי הרוש 

2

חבר

שבתאי קטש

3

חבר

עמיחי לנגפלד

4

חבר

אקרם סאקאללה / איהאב אבו חאק

5

חבר - מהנדסת

גל גבריאל

6 חבר - אדריכל העיר און אורן

 

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

יאיר רביבו/ יוסי הרוש מ"מ

2

חבר

עמיחי יהושע לנגפלד

3

חבר (נציג אופוזיציה)

מוחמד אבו שריקי

4

חבר

יאיר ליברמן

5

חבר

און אורן אדריכל העיר

 

 

תפקיד

שם

1

יו"ר הועדה

יוסי הרוש / מ"מ רפי קטאשוילי

2

חבר

מירה מרציאנו

3

חבר

איהאב אבו חאק

4

חבר

יעקב הקשר

5

מנכ"ל

אהרון אטיאס

6

מהנדסת העיר

גל גבריאל

7

מנהל אגף החינוך

שלום עזרן

8

מנהלת מטה בטיחות

שלי שמחוני

9

מנהל מח' תנועה

שמואל סולניצקי

10

נציג שר התחבורה

גולן ירמיהו

11

מנהל מחוז הרלב"ד

נתי הרלב

12

נציג השר לבט"פ

דודי צאולקר – משטרת לוד