שירותים
בקליק

שירותים בקליק

תנופת חיזוק מוסדות החינוך בשכונת גני איילון בלוד

● ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו אירח בלשכתו את ח"כ יעקב אשר ואת אליעזר סורוצקין- מנכ"ל החינוך העצמאי ● רביבו: "אנחנו פועלים מתוך מחויבות והערכה לציבור החרדי ומוסדותיו".

תאריך: 11-12-2019

image

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו אירח בלשכתו את ח"כ הרב יעקב אשר ומנכ"ל החינוך העצמאי הרב אליעזר סורוצקין, לפגישת עבודה בנושא קידום צרכי הקהילה החרדית בשכונת 'גני איילון' המתאכלסת ומתפתחת בתקופה האחרונה.

האורחים הציגו במהלך הפגישה את בקשותיהם בפני ראש העיר, במטרה לפתור את הבעיות והקשיים הלוגיסטיים שהתעוררו באכלוס בית הספר החדש 'בית יעקב' – לבנות הקהילה.

בפגישה שבה השתתפו יוסי הרוש, ממלא מקום ראש העיר והממונה על החינוך, בני סיתאלכיל האחראי על תחום חרדים בעירייה, מנהלת ביה"ס 'בית יעקב' ואנשי אגף החינוך והגזברות, הוחלט כי המעבר למבנה הקבע של המוסד החדש, יהיה מיד לאחר חג החנוכה הקרוב.

ראש העיר אמר, כי הוא מחויב לתושביה החדשים של לוד, ויעשה ככל יכולתו להמשיך ולתמוך בפיתוח שכונת 'גני איילון'. עוד ציין כי הוא רואה בהצלחת אכלוס השכונה משימה חיונית לשגשוג העיר כולה, והנחה את כל הגורמים המקצועיים לפעול בכל הכלים על מנת לאשפר באופן מיטבי את אכלוס ביה"ס בתאריך היעד שנקבע.

ח"כ הרב יעקב אשר הודה לראש העיר על הובלת פיתוח השכונה באחריות רבה לטובת התושבים ומוסדות החינוך למגזר החרדי, ואף הציע לראש העיר סיוע בכל דבר ועניין לטובת העיר והצלחתה.

בתמונה למעלה: ישיבה בלשכת ראש העיר יאיר רביבו בנושא קידום מוסדות החינוך בגני איילון

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close