שירותים
בקליק

שירותים בקליק

שווה להיות סטודנט בלוד: יושק כרטיס הנחות בעסקים בעיר ל-1,400 סטודנטים

עיריית לוד בשיתוף עם ארגון התיישבות הצעירים הגדול בישראל - "תוצרת הארץ" ובעלי עסקים בעיר, מקדמים בימים אלה הנפקה של כרטיס מיוחד אשר יעניק הנחות לסטודנטים לודאים

תאריך: 14-01-2020

image

בתמונה: מובילים את יוזמת כרטיס ההטבות לסטודנטים בלוד

עיריית לוד בשיתוף עם קהילות לוד של "תוצרת הארץ", הארגון להתיישבות צעירים בפריפריה הגאוגרפית והחברתית בישראל, יחד עם בעלי עסקים בעיר, מקדמים בימים אלה פרויקט חדש - בו ינפיקו כרטיס הנחות והטבות לסטודנטים, תושבי העיר.

את הרעיון יזמה מנהלת אגף פרויקטים בעיריית לוד, שירן ג'רבי בוקרה: "בלוד יש כוח קניה משמעותי של מאות סטודנטים ואני רואה בזה משאב ייחודי לעידוד העסקים בעיר. משם עלה הרעיון של איגוד כוח הקניה לכרטיס המחזק את תחושת השייכות והגאווה הלודאית לצד חיזוק משמעותי לעסקים״. ג׳רבי בוקרה מוסיפה ואומרת: ״אני מודה לתוצרת הארץ שלקחו את היוזמה ויד ביד מסייעים לביצוע המהלך".

לאור היוזמה, עיריית לוד וסטודנטים חברי קהילות "תוצרת הארץ" בלוד,  יצאו בפנייה לחברות ועסקים - ובהם חנויות, מסעדות ובתי קפה בעיר, לקחת חלק ברשימת העסקים המקומיים שיעניקו הנחות לטודנטים, כאשר שמות העסקים יופיעו על גבי הפרסומים השונים לרווחת כלל הסטודנטים.

יש לציין כי בלוד ישנם כ-1,400 סטודנטים. וההנחות מיועדות עבור כלל הסטודנטים בעיר ובפרט עבור הסטודנטים של "תוצרת הארץ".

ראש העיר לוד, יאיר רביבו: "מברך על היוזמה הראויה אשר מטיבה גם עם הסטודנטים שלנו בלוד וגם עם העסקים בעיר. נמשיך להשקיע ולעשות כל מאמץ, להעמיד את הצעירים והסטודנטים במרכז תשומת הלב, כמשאב חברתי חשוב מאוד לחיזוק חוסנה הקהילתי של העיר, וכן לעודד את המסחר בלוד כמי שרואה במגוון העסקים הפועלים בה מנוף כלכלי ומקור לצמיחתה של העיר. נעודד את האחיזה הסטודנטיאלית בלוד עם מאות סטודנטים וסטודנטיות, ממגוון הקשת החברתית בישראל, שממשיכים להגיע במטרה להעצים את העשייה המתמדת של העירייה בהפיכת העיר לוד אטרקטיבית לצעירים בישראל".

ליאור ז'ורנו-חפץ, מנכ"לית "תוצרת הארץ" מסרה: "נענינו בשמחה ליוזמת העירייה להוביל את פעילות כרטיס ההנחות לסטודנטים בלוד. אנו צופים שהכרטיס יחזק את העסקים המקומיים, וייצור תחושת שייכות בקרב הסטודנטים. חשוב לייצר עוד דרך לקשור בין התושבים הצעירים לעיר עצמה, ולייצר גאווה מקומית." 

גם רועי קדרי-אונא, האחראי על העשייה החברתית בקהילת לוד של "תוצרת הארץ" סיפר, כי ״ההיענות מצד בעלי העסקים והחנויות בעיר רבה, ובתי עסק בולטים כבר נרתמו למהלך. 

כרטיס ההנחות יושק באירוע מיוחד שיתקיים במעמד ראש העיר, בחודשיים הקרובים.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close