שירותים
בקליק

שירותים בקליק

רוטרי לוד החל את שנתו ה- 40

תאריך: 11-08-2020

image

  • בתמונה: משה בונפיל, לצרף אנשים איכותיים המוכנים לפעול ולעשות למען הקהילה

בחודש יוני 1981 התקיימה פגישת הייסוד של מועדון רוטרי לוד בספריה העירונית לדורות. ביוזמתו של ראש העיר דאז, עו"ד משה אפרת, קיים המועדון את פגישותיו בלשכה הווטרינרית של לוד (הצריף הירוק) בלשכתו של הווטרינר העירוני ד"ר עודד שתיל, שהיה חבר בצוות המקימים של רוטרי לוד.

השנה ימלאו 40 שנה לקיומו של מועדון לוד, 40 שנים של פעילות אינטנסיבית מתמשכת וללא לאות למען העיר והקהילה  – סיוע לבעלי צרכים מיוחדים, מלגות לסטודנטים ותלמידים מצטיינים, רכישת ציוד לבית החולים אסף הרופא ובתי ספר לחינוך מיוחד, סיוע לנזקקים, חלוקת חבילות מזון בחגי ישראל, חילופי נוער עם מועדונים בחו"ל, סיוע לתזמורת הנוער, חשיפת העיר בפני 60 מועדוני רוטרי ישראל, ייזום והובלת פעילות ארצית, הובלת המאבק ובהצלחה - להבאת ניידת טיפול נמרץ לעיר, סיוע לקשישים, עידוד מצוינות ועוד ועוד פעולות שזיכו את המועדון במעמד מיוחד ברוטרי ישראל, ובעשרות פרסי הצטיינות מרוטרי ישראל ומרוטרי בינלאומי.

את המועדון בשנתו ה-40 מוביל משה בונפיל, נשיא המועדון לשנה זו. משה בן 60 נשוי לחווה ואב ל3 בנות, יליד העיר לוד, סיים את לימודיו בתיכון מקצועי שקדיאל, שרת בחיל החימוש, עם שחרורו החל לעבוד בטלרד כראש צוות ייצור, נבחר ליו"ר וועד העובדים והישגיו בתפקיד זה הובילו אותו לפני 8 שנים לוועד הפועל של ההסתדרות, מקום בו הוא משמש כמנהל חטיבה ארצית. בחברותו במועצת העיר לוד בקדנציה הקודמת, פעל רבות למען חזות העיר. סיים תואר ראשון במדעי החברה באוניברסיטה הפתוחה. 

לרוטרי לוד הצטרף לפני 4 שנים. השנה, שנת הקורונה תהיה שנה מאתגרת, ואכן הפעילות הראשונה שמוביל המועדון הוא גיוס כספים לרכישת מוצרי מזון ל"נפגעי הקורונה" בלוד.

"בתקופת כהונתי ארצה לראות את מועדוננו בלוד ואת מועדוני אזורינו בתקופה מהפכנית עם תעוזה לשינויים ועשייה ללא לאות למען הקהילה שזקוקה לנו בתקופה זו יותר מאיי פעם" אמר משה,  "בשנה זו אתמקד בארגון כמחולל שינויי עם ערכי מנהיגות, הכרה ברצון האחר והשונה מאיתנו . נגדיר מיזמים חדשים, כולנו יח,  ונמשיך לטפח, לעשות ולבצע פעילויות שהן נחלת המועדון זה שנים, תוך דגש על גיוס תלמידי תיכון וצעירים לפעילות  והכל ברוח סיסמת השנה "רוטרי יוצרים הזדמנויות", אפעל יחד עם חבריי במועדון להפצת תורתנו וערכינו ונעשה לצרף אנשים איכותיים למועדון, המוכנים לפעול ולעשות למען האחר והקהילה".

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close