שירותים
בקליק

שירותים בקליק

ראש העיר לוד יאיר רביבו בכנס לפרויקט חדש – בית הקשתות העיר העתיקה: "אנחנו מצליחים לפתח ולקדם את העיר גם בזמן קורונה"

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: "רמת אשכול עוברת פינוי בינוי יוקרתי עם "אזורים", אחת מחברות הנדל"ן הגדולות בארץ. הייתם מאמינים? כן, כן, החלום הזה קורה עכשיו!!!!"

תאריך: 15-09-2020

image

  • בתמונות: מימין ראש העיר, סמנכ"ל אזורים ומנכ"ל כלכלית לוד

ביום שני השבוע נערך אירוע רב משתתפים למתעניינים בפרויקט "בית הקשתות" בעיר העתיקה בלוד. האירוע נערך בהובלת עיריית לוד, כלכלית לוד, המבואה- מנהלת ההתחדשות העירונית של כלכלית לוד, חברת הבנייה אזורים ועמותת ג'ינדאס. האירוע כלל חשיפה של הפרויקט לתושבים ותיקים של העיר, למשפחות ולקבוצות מגוונות של צעירים, והוא  התנהל בהתאם ל"תו הסגול", תוך הקפדה על מדידת חום, רישום, אוהל בחוץ וחבישת מסכות. 

מנכ"ל כלכלית לוד, עו"ד בן מיוסט: "הבאנו תפיסה עירונית חדשנית, הכוללת מעטפת חברתית למתחם ולשכונה לאורך כל שנות הקמת הפרויקט ואף לאחר האכלוס. כמו כן הבאנו מרכיב של דיור להשכרה ארוכת טווח, שיאפשר גם לשוכרים קיימים להישאר במתחם ויאפשר לזוגות צעירים מקהילות הסטודנטים הקיימות בעיר ומכל גוש דן אלטרנטיבה קהילתית למגורים איכותיים בלב לוד ההיסטורית. הזכייה במענק הממשלתי והשותפות הייחודית עם עיריית לוד וגופים מובילים מענף הנדל"ן ומהעולם הפילנתרופי-חברתי היא הוכחה נוספת שלוד מובילה את ההתחדשות העירונית בישראל".

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו: "אנחנו ממשיכים לקדם ולפתח את העיר בכל הכוח- גם בזמן משבר הקורונה. לצד ההתמודדות עם האתגרים הרבים, אנחנו ממשיכים בשיתופי פעולה, בהובלה של פרויקטי בנייה חדשים, בהקמת רובעים, בפיתוח אזור התעסוקה מהגדולים בארץ וכמובן בהבאת עסקים חדשים לעיר. לוד בדרך להפוך למרכז המגורים, התעסוקה והתחבורה הראשי בלב ישראל. נאחל לכולנו שנה טובה, שנת בריאות והצלחה".

  • יאיר רביבו, ממשיכים לקדם ולפתח את העיר בכל הכוח

התכנית כוללת הקמת שכונה חדשה ומעורבות שימושים ובה 543 דירות חדשות עם חזיתות פעילות, פארק שכונתי ובמרכזו שני בתי בד עתיקים לשימור, וכן בית ספר חדשני, והכל 3 דקות הליכה מהמרכז ההיסטורי של לוד ומהשוק המשגשג שחודש לאחרונה. 64 בעלי הדירות הקיימות הם שותפים מלאים בפרויקט ואורגנו בתהליך חברתי מובנה על ידי המבואה- המנהלת להתחדשות עירונית, שפועלת בכלכלית לוד. כלכלית לוד, התאגיד העירוני של עיריית לוד, זכתה במענק של 24 מלש"ח מטעם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית ומשרד הבינוי והשיכון לקידום מתחם ההתחדשות העירונית "בית הקשתות" באמצעות הגשת תפיסת התחדשות עירונית חדשנית.

  • הדמיית הפרויקט. דרמן ורבקל אדריכלות

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close