שירותים
בקליק

שירותים בקליק

עיריית לוד נערכה לתפילות: ציוד למנייני יום הכיפורים נרכש במאות אלפי שקלים

תאריך: 30-09-2020

image

  • בתמונות: ציוד למנייני יום הכיפורים בלוד נרכש במאות אלפי שקלים

בשל החום הכבד ששרר השבוע בארץ ולאחר הידוק הסגר ביום שישי האחרון, והמשמעות מכך - שבתי הכנסת ביום כיפור יהיו בתפוסה מצומצמת ככל שניתן, הבין ראש העיר יאיר רביבו שחובה לעזור לתושבי העיר להתמודד עם התפילות אשר ייערכו במרחב הפתוח.

במהלך מהיר ובסיוע משרד הפנים, רכשה העירייה בהנחיית ראש העיר ציוד בשווי מאות אלפי שקלים על מנת לעודד מניינים במרחב הפתוח ולהקל על העומס מבתי הכנסת. וכבר בערב היום הקדוש, יום הכיפורים תשפ"א, העיר לוד לבשה חג, והייתה מוכנה ליום הקדוש. 

מאות מנייני תפילה נערכו בחצרות הבתים וברחובה של עיר, תחת הצללות ומיזוג אוויר. אלפים מתושבי לוד זכו לשאת תפילה גם תחת הסגר, עפ"י ההנחיות של משרד הבריאות.

  • העיר לוד לבשה חג, והייתה מוכנה ליום הקדוש

בפוסט מיוחד שפרסם ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, לצד גלריית תמונות ששיגרו אליו תושבים מאושרים מתמיכת העירייה עם תודות, הוא כתב: "יהי רצון שתתקבל תפילותינו ברצון, ישרור שלום בתוכנו ותתרחק המגיפה מפה לנצח", ואיחל, "גמר חתימה טובה". 

רביבו ציין, כי הוא שמח ומודה על הסיוע של משרד הפנים בהובלתו של השר אריה דרעי, לתושבי לוד בפרט ומדינת ישראל בכלל, אשר יוכלו לערוך את תפילות היום הקדוש ביותר לעם היהודי, באוויר הפתוח – אך עם ציוד שעזר לצנן את השרב.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close