שירותים
בקליק

שירותים בקליק

עיריית לוד מצדיעה ל-25 מתנדבים מצטיינים מבני הנוער בעיר

תאריך: 21-07-2020

image

  • בתמונה: חלק מבני הנוער המתנדבים המצטיינים של לוד

העיר לוד התברכה במאות בני נוער אשר מתנדבים בתנועות נוער ובארגונים שונים בעיר במסגרת התוכנית למעורבות חברתית והתפתחות אישית של משרד החינוך.

ועדה ייחודית התכנסה על-מנת לאתר את בני הנוער המצטיינים בתחום ההתנדבות, ובחרה 25 בני נוער מכלל התיכונים בעיר, להם העניקה תעודת הצטיינות על פעילותם למען החברה והקהילה. 

המתנדבים שנבחרו, מהווים את חוד החנית של בני הנוער – מובילים, מנהיגים ונכונים לכל משימה ומקדישים חלק ניכר מזמנם הפרטי לתרומה לקהילה.

מחלקת הנוער העירונית, המובילה ומקדמת את מערך המעורבות החברתית, העניקה באופן אישי תעודה ושי ל-25 בני הנוער המצטיינים, כחלופה לטקס של העירייה שבוטל בעקבות מגבלות הקורונה. את התכנית למעורבות חברתית מנהלת טוהר ג'אן במסגרת פעילות מחלקת הנוער העירונית.

"אני מודה לבני הנוער על העשייה הברוכה למען הקהילה, ומאחלת להם שימשיכו להיות בצד התורם בכל מקום אליו יגיעו", אמרה רננה וייס, מנהלת מחלקת הנוער.

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: "העתיד שלנו, נמצא בידיים של הנוער הנפלא הגדל כאן אצלנו בעיר לוד. 25 מצטיינים אלו, הם חלק מפאזל של מאות בני נוער המתנדבים בשלל תנועות נוער ובארגונים שונים בלוד". רביבו הוסיף וציין כי "בני הנוער שלנו הם גאווה לעיר לוד. אני שמח לראות את הרצון הטוב שלהם למעורבות חברתית ולהשפיע על איכות חיים טובה בסביבתנו". 

עיריית לוד מברכת את המצטיינים: טלי פלדמן, אור דרעי, דוד דובין, שאהין אזבארגה, אעתידאל שקיר, מור מלול, חנאניא דייגו, עדן סהלו, אהרון בוזגלו, אנה גולדבלט, טל בייטר, הודיה קלמן, נעמה קנדלקר, נתנאל בוכריס, אלרוב חיאת, נופל קמאל, סמתאן אובי, ליפסקי איתי, אלמיהו יהודה, אלנקיב סימה, הודי אדיאן, אזברגה אדם, אברהם חדד, אלקנה בן דרור, נווה לקס.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close