שירותים
בקליק

שירותים בקליק

נחנך הסקייטפארק הראשון בלוד ומהיפים בארץ

לוד עולה על מפת הסקייטפארק בישראל, ומצטרפת לערים החזקות שהקימו בתחומן מתקן ספורט מדהים המתאים לגולשי הסקייטבורדינג ולרוכבי האופניים.

תאריך: 26-09-2019

image

ביום ראשון השבוע, נחנך בשכונת גני אביב הסקייטפארק הראשון בלוד וללא ספק אחד היפים בארץ, בהשקעה של כ-8 מיליון ₪.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, סגנית ראש העיר, אלוירה קוליחמן, מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס ובכירי העירייה, חברי מועצת העיר: גיל חדד המשנה לראש העיר, עו"ד אודליה ארז, עו"ד פרג' אבן פרג', רפי יקותיאל,  ואריה לוי – מחזיק תיק הספורט, מאיר אליהו – מנהל אגף הספורט בעירייה, נציגי  מפעל הפיס  - אבי דבי, מנהל מחלקת מבנה תרבות, ושמחה עדן תקציבאית במפעל הפיס, ובהשתתפות עשרות רבות של הורים וילדים אשר גלשו להנאתם על מתקן האקסטרים החדש.

ואכן, דברים טובים מתחילים בלוד, בפרפרזה לסלוגן של מפעל הפיס. לוד זכתה בפיס ובאנשים הנפלאים במפעל הפיס השותפים בהקמת מבנים רבים בעיר, ובקידום פרויקטים שונים למען הקהילה בתחומי החינוך, הרווחה, הספורט, התרבות, הסטודנטים, האמנות ואיכות הסביבה.

המהלך החל לצבור תאוצה לפני כשנתיים, במפגש שיתוף הנוער שקיים ראש העיר, במטרה להתאים את המתקן לדרישות ולהעדפות בני הנוער. בתום המפגש קיבלו בני הנוער קישור לסקר מקוון באינטרנט, בו התבקשו לדרג את תצורת הפארק, את האלמנטים שהיו רוצים שישתלבו כחלק מתכנון הפארק ולבסוף, לבחור גם את שם הפארק.

תוצאות הסקר הועברו לאדריכלים ולמתכננים, לפי דרוג האלמנטים שנבחרו כמועדפים על ידי בני הנוער, והם גם שבחרו את השם LODBOARD .

"הנוער דרש, הנוער היה שותף בתכנון ולנו נשאר רק לבצע!" אמר ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, "הם ממש יודעים מה הם רוצים - והם יקבלו את הטוב ביותר!", כך הבטיח וגם קיים. "בהחלט עוד חלום שאנו מגשימים, והפעם לבני הנוער שלנו בעיר, שלא יצטרכו לנדוד עם הסקייטים והאופניים לתל אביב".

"תודתי למפעל הפיס בראשותו של ידידי אביגדור יצחקי על המימון וההשקעה האדירה בעיר, לחברה הכלכלית בניהולו של בן מיוסט על ביצוע הפרויקט, לבני הנוער המדהימים שלנו ולכל השותפים בהקמת הפרויקט - לסגניתי אלוירה קוליחמן, תושבת השכונה, למחזיק תיק הספורט אריה לוי, לחברי מועצת העיר, למנכ"ל העירייה, לאגף הספורט ולאגפי העירייה מההנדסה והגזברות".

"תרומתו של מפעל הפיס לעיר לוד בשנים האחרונות בהיקף של עשרות מיליוני שקלים, כמו גם ההשקעות העתידיות עם יישום הסכם הגג, יביאו בע"ה לשיפור נוסף באיכות החיים של תושבי העיר ויבטיחו עתיד טוב יותר לדור העתיד שלנו".

בתמונות: למעלה - טקס גזירת הסרט והסרת הלוט מעל שם מתחם הסקייטפארק LODBOARD

ראש העיר מציג את הסקייטפארק הראשון בלוד

ממתקן ספורט מדהים מהיפים בארץ המתאים לגולשי הסקייטבורדינג ולרוכבי האופניים

 

עם סגנית ראש העיר אלוירה קוליחמן, תושבת השכונה ועם חבר המועצה גיל חדד

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close