שירותים
בקליק

שירותים בקליק

נחנך בי"ס חדש "בית יעקב" בגני איילון בלוד

תאריך: 07-01-2020

image

בתמונה: בטקס חנוכת בית הספר החדש, יוסי הרוש ואהרון אטיאס עם חברי הכנסת והרבנים

במעמד רב רושם נערך ביום רביעי שעבר, טקס קביעת מזוזה וחנוכת המבנה החדש של בית הספר 'בית יעקב' לבנות, בשכונת 'גני איילון' בלוד, מוסד חינוך שעיריית לוד השקיעה בו רבות. 

במעמד השתתפו: מ"מ ראש העיר והממונה על תיק החינוך – יוסי הרוש, מנכ"ל העירייה – אהרון אטיאס, מנהל אגף החינוך בעירייה – שלום עזרן, וחבר מועצת העיר הממונה על הרווחה - עו"ד מאיר אסולין.

כמו-כן, כיבדו את האירוע בנוכחותם רבני השכונה – הרב שאול רוזנבלט והרב אברהם ברוידא, חברי הכנסת - הרב משה גפני, הרב אורי מקלב והרב יעקב אשר, ומנכ"ל החינוך העצמאי הרב אליעזר סורוצקין.

מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס אמר בדבריו כי הוא שמח לקבל את הציבור החרדי לעיר, והדגיש כי לוד - היא פסיפס של תרבויות, החיים בצוותא זה לצד זה. אטיאס הוסיף וציין, כי בזכות פרי עמלם ומאמצם של הנהלת העיר, מבנה בית הספר היה מוכן לקליטת התלמידים, עוד בטרם כניסת התושבים לדירות החדשות.   

 מבנה בית הספר החדש, על רקע שכונת גני איילון המתאכלסת

ח"כ הרב יעקב אשר: "צריך להכיר תודה מיוחדת לראש העיר לוד עו"ד יאיר רביבו. הבטחנו לו שנעמוד לצדו ונסייע בכל ענייני הפיתוח של העיר והקמת השכונה ואכן - אפשר להציג אינספור עדויות איך בעיקר בוועדת הכספים ובשאר הועדות פעלנו לטובת הצלחת העיר לוד.  וכמים פנים אל פנים - אנחנו מקבלים ממנו את כל מה שהובטח לנו באופן יוצא מהכלל".

 

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close