שירותים
בקליק

שירותים בקליק

מעל 12 אלף מסיכות חולקו לתושבים בשכונות היהודיות והערביות בלוד

תאריך: 28-07-2020

image

  • בתמונה: חבר המועצה ומחזיק תיק הבריאות אקראם סאקאללה בהסברה וחלוקת מסיכות

כחלק ממאמצי עיריית לוד במאבק נגד התפשטות נגיף הקורונה, חילקו בחודש האחרון יותר מ-12,000 מסיכות ברחבי העיר וכן בתוך השכונות היהודיות והערביות.

ביוזמת ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס וחבר המועצה ומחזיק תיק הבריאות אקרם סאקאללה, הוקם משל"ט (מרכז שליטה ובקרה) בו מרכזים את כלל הפעילויות של העירייה כנגד הקורונה.

אקרם סאקאללה - מחזיק תיק הבריאות: "ההסברה לציבור להישמר ולהתמגן מהווירוס, היא חשובה מאוד, ולכן אני באופן אישי השתתפתי במערך ההסברה במגזר הערבי, הסתובבנו עם רמקולים בשכונות ודאגנו להסביר לתושבים על הנחיות הבריאות. חילקנו מסיכות ופליירים בשלל השפות. אני פונה לכולם, בואו נשמור על עצמנו ואני מאחל בריאות איתנה לכלל תושבי לוד".

ראש העיר, יאיר רביבו: "תושבים יקרים, אני מודאג מאוד מקצב ההדבקה בלוד. שימו לב לנתונים, נכון ליום 26.7.2020 יש 685 חולים פעילים בעיר, עלייה של 123 נדבקים רק בשבוע האחרון לעומת 82 בלבד שהחלימו".

רביבו הדגיש ואמר: "תראו את הנתונים בשכונות. בואו נעשה כולנו מאמץ ונשמור על הנחיות משרד הבריאות ונקפיד על מסכה, מרחק, שטיפת ידיים והיגיינה. רק יחד נעצור את שרשרת ההדבקה ונשמור על לוד בריאה! אמנם יש מגמה קטנה של האטה ביחס לתחילת יולי, אך הדרך עוד ארוכה. בע"ה שיהיה לנו שבוע טוב ובשורות טובות".

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close