שירותים
בקליק

שירותים בקליק

לוד עולה על המפה וכובשת את וועידת עיר הנדל"ן של ישראל

● שרת הבינוי והשיכון ד"ר יפעת שאשא-ביטון: לוד נמצאת כיום בתנופה חסרת תקדים בבנייה חדשה, בהתחדשות עירונית, ובמיתוגה החדש. משרד הבינוי והשיכון פועל בצורה נמרצת לקידום העיר לוד ● ראש העיר יאיר רביבו: גאה לייצג את לוד בוועידת עיר הנדל"ן, כייף לשמוע מחמאות מכל עבר על הדרך שעשתה העיר

תאריך: 11-12-2019

image

בתמונה: גאה לייצג את העיר. ראש העיר יאיר רביבו בועידת עיר הנדל"ן

ועידת עיר הנדל"ן המתקיימת מדי שנה באילת, הינו האירוע המרכזי של ענף הנדל"ן בישראל, המהווה את זירת המפגש של צמרת הנדל”ן, בהם: שרים, ראשי ערים, בכירים במשרד הבינוי, רמ”י, מנהל התכנון, רשויות מוניציפלית, יזמים וקבלנים, בכירי הבנקים וגופי מימון, אדריכלים, מהנדסים, עורכי דין, שמאים, משווקים, תקשורת הנדל”ן, תעשיינים ויבואנים של טכנולוגיות ועוד. קהל משתתפים זה הינו חוד החנית של הכלכלה במשק הישראלי.    

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, אשר ייצג את העיר לוד, זכה לשבחים רבים על ההתקדמות האדירה שעושה לוד ועל תנופת הפיתוח ותכניות הענק המוקדמות בעיר. 

בתמונה: שרת הבינוי והשיכון יפעת שאשא ביטון, לוד דוגמה לעיר בתנופה. אנו פועלים בצורה נמרצת לקידום העיר

 שרת הבינוי והשיכון, ד"ר יפעת שאשא-ביטון, בחרה בנאומה לתת דוגמא לעיר בהתפתחות אדירה ופרגנה ללוד על התנופה והמהפכה שהיא עוברת.

השרה, ד"ר יפעת שאשא-ביטון: "בעיר לוד מתקיימת פעילות משמעותית. עיר מתחדשת, אשר נמצאת כיום בתנופה חסרת תקדים. משרד הבינוי והשיכון עומד מאחורי הסכם הגג ההיסטורי עם העיר ומהווה כתובת מרכזית לעשייה האדירה שמתקיימת בימים אלה בלוד, בבנייה חדשה, בהתחדשות עירונית, במיתוגה החדש ועוד.

"לוד, במיקומה האסטרטגי במרכז הארץ, תהווה בפיתוחה אבן שואבת לעסקים ותעשיות, ותבורך בשכונות חדשות ותוססות.

"מדובר בתכנון ייחודי של רובע עירוני חדש הכולל 11,350 יחידות דיור, מרכז תעסוקה ומסחר חדש, בסמוך לתחנת רכבת גני אביב ובמרכזו גם פארק עירוני לרווחת התושבים. לצידו של הרובע, תהא שכונת נופי בן שמן, שכונה מודרנית בה כלל השירותים נמצאים במרחק הליכה ברגל. וכמובן לוד צפון, רובע העסקים והמגורים הגדול ביותר במרכז הארץ המאופיין בעירוב שימושים ובנגישות תחבורתית.

"ולא פחות חשוב, שכונות שלמות בלוד עתידות לעבור הליכי התחדשות עירונית, ובכלל זה, חידוש העיר העתיקה בלוד ובניית אלפי יחידות דיור נוספות במסגרת התחדשות עירונית. משרד הבינוי והשיכון בראשותי פועל בצורה נמרצת בשנה האחרונה לקידום העיר לוד".

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: "אני גאה לייצג את לוד בוועידת עיר הנדל"ן, כייף לשמוע מחמאות מכל עבר על הדרך שעשתה העיר. אין ספק שלוד עולה על המפה וכובשת את וועידת עיר הנדל"ן של ישראל. המהפכה כבר כאן, בלוד – המרכז החדש של ישראל, בתחבורה, במגורים, בעסקים".

 

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close