שירותים
בקליק

שירותים בקליק

כבוד ללוד: להקת 'ספקטור דנסינג' זכתה ב-20 גביעים בתחרות מחול באילת

תאריך: 07-07-2020

image

  • בתמונה: אלזה ספקטור עם חלק מ-20 הגביעים בהם זכתה הלהקה

חברי להקת ספקטור דנסינג השתתפו בכנס מחול באילת והתחרו שם בקטגוריות שונות, כמו התעמלות אומנותית, אקרודאנס, מחול מודרני ועלילה. 

גם בזמנים קשים יודעים חברי הלהקה המוכשרים, להפגין נוכחות מקצועית מאוד. הפסטיבל היה צריך להתקיים כמו בכל שנה בחודש אפריל, אך בגלל התפשטות הקורונה נדחה לחודש יולי. 

30 חברי הלהקה ירדו לאילת בהסעה מאורגנת מראש מטעם רשת המתנ"סים ועיריית לוד. התחרות נערכה בתיאטרון אילת עם כל ההגבלות עפ"י ההנחיות משרד הבריאות. כל התחרויות התקיימו ללא קהל ומול השופטים בשיטה אמריקאית (הכרזת תוצאות מיד אחדי סיום המופע).

להקת ספקטור דנסינג ניצחה וקיבלה 20 גביעים (16 סלוניים ו4 גביעים קבוצתיים). התוצאות המרשימות, הם לאחר עבודה קשה מאוד ואימונים יום-יומיים, גם בתקופת הקורונה, בזום. 

  • רקדני ספקטור דנסינג על הבמה באילת

מאחורי כל הכוראוגרפיה עומד צוות מקצועי של אלזה ספקטור ודנה רבינוביץ׳, שלא מוותרות לרגע. התחרות/כנס - גלי אילת ״eilats waves״ 2020 אירח להקות מערים - ראשון לציון, פתח תקווה, אשדוד ,בת ים, חולון, תל אביב ואילת.

המנהלת האומנותית של להקות ספקטור דנסינג, אלזה ספקטור: "אנחנו גאים מאוד בהישגים של הרקדנים הצעירים והבוגרים, שגם בזמנים קשים לא וויתרו לעצמם והאמינו ביכולתם, המשיכו להתאמן למרות הקושי. אני מאחלת שנגרוף עוד הרבה זכיות כאלה ונמשיך להביא כבוד ללוד. חשוב להבין, כי רק ע"י עבודה קשה מאוד ואימונים והאמונה בספורט וריקוד - יכולים להביא תוצאות כאלה".

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close