שירותים
בקליק

שירותים בקליק

יאיר רביבו – איש השנה של עיתון "מצב הרוח" בתחום המוניציפאלי

מדי שנה בוחר עיתון "מצב הרוח" את אנשי השנה בתחומים השונים. מדובר בעיתון ארצי ייחודי העוסק בענייני אקטואליה, חברה, תרבות ופנאי במגזר הדתי לאומי בישראל, עם 60,000 עותקים המחולקים בנקודות חלוקה ובכ- 5,000 בתי כנסת, בכל רחבי הארץ. ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו נבחר ע"י העיתון לאיש השנה תחת הכותרת: מהפיכה עירונית בלוד * לא נגענו.

תאריך: 03-10-2019

image

 

 

לאחר השנה העמוסה שעברה עלינו עם הבחירות לכנסת, כבר כמעט שכחנו שרק לפני שנה הלכנו לבחירות המקומיות ובחרנו ראשי ערים, שמשפיעים על חיינו בשוטף, הרבה יותר מנבחרינו בכנסת. אחד מראשי הערים שנבחרו בשנית לתפקיד ראש העיר ברוב של מעל 70% הוא עו"ד יאיר רביבו, ראש עיריית לוד, איש השנה שלנו בתחום המוניציפאלי.

רביבו, בן 44, יליד לוד, נשוי ליקירה ואב לארבעה, שירת ביחידת המודיעין 8200. כיהן כיו"ר אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בר-אילן, בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ובשפה הערבית ותואר ראשון ושני במשפטים. הוא שימש בעבר גזבר ומנכ"ל מועצת ירוחם, ולאחר מכן סמנכ"ל החברה הכלכלית ומנהל רשת המתנ"סים בלוד. בשנת 2011 מונה על ידי מאיר ניצן, יו"ר הוועדה הקרואה של העיר, למנכ"ל העירייה. בשנת 2013 נבחר לראש העיר לאחר שניצח עם 63% מהקולות.

רביבו הוא איש ליכוד, מקורב לראש הממשלה, שמוכיח שאפשר לטפל בעניינים החשובים לציונות הדתית גם מבלי להיות מגזרי.

רביבו מוביל מהפכה בלוד. מעיר שבעבר שמה הנרדף היה פשע וסמים, הפכה העיר כיום למוקד התמקמות של חברות, בנקים, ומשרדים שהעבירו את המטות שלהם לעיר. חברות נדל"ן רבות פועלות בעיר, שיש לה הסכם גג עם המדינה לבניית אלפי יחידות דיור בעיר, וצפויה לחצות את סך 100 אלף התושבים בשנים הקרובות ובכך להפוך לעיר ה-15 בגודלה בארץ.

עיריית לוד עברה מהפיכה גדולה בניהול הכספי ובשירות לתושב, וזוכה כל שנה בפרס ניהול תקין של משרד הפנים ועל כך שקופתה מאוזנת, ללא חובות וללא גירעונות.

 בעיר פועל הגרעין התורני הגדול בארץ, עם כאלף משפחות, ששינו יחד עם ראש העיר את פני העיר. דף הפייסבוק של רביבו נבחר לאחד מ-6 דפי הפייסבוק הכי פעילים של ראשי ערים. הוא מאמין בשיח פתוח ומכיל עם תושבים ועונה לכל פנייה.

ראש העיר מוביל לאחרונה את הרחבת פרויקט 'שולחן השבת' לעילוי נשמת רינה שנרב הי"ד, לעוד ערים בארץ, בשיתוף עם ראשי ערים וקרן קהילות.

האם לוד הופכת לנגד עינינו לאחת הערים המבוקשות באזור המרכז? רביבו בטוח שכן. הוא ממשיך לעשות ככל יכולתו כדי שתושבי העיר ייהנו מהשירותים הטובים ביותר.

בתגובה לבחירתו מסר רביבו: "לכבוד הוא לי להימנות עם אנשי השנה של עיתונכם הנכבד 'מצב הרוח', מהנפוצים והפופולאריים בציבור הדתי לאומי בישראל. כאן בלוד התברכנו באוכלוסייה דתית לאומית ובגרעין תורני אדיר שמוביל שינוי חברתי חינוכי, ותורם רבות לעיר ולביסוס מעמדה, כעיר עצמאית במרכז המדינה, בהיותם מעורבים בחיי הקהילה ושותפים בתחומי עשייה מגוונים וערכיים בעיר: חינוך, רווחה, תרבות, שיפור חזות העיר, חיזוק הדימוי החיובי ועידוד הגעת אוכלוסיות חדשות ומבוססות לעיר, ובעצם כך לחיזוק צביונה היהודי של לוד. בצניעות ובענווה, אני מודה לכם על הבחירה ובע"ה שתהא לכולנו שנה טובה ומוצלחת".

בתמונה: יאיר רביבו, איש השנה של 'מצב הרוח'

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close