שירותים
בקליק

שירותים בקליק

החלו העבודות להקמת 2 בריכות שחייה חדשות בגני אביב ובפרדס שניר בלוד

תאריך: 07-07-2020

image

  • בתמונה: הדמיית בריכת השחייה בגני אביב, בצמוד לסקייטפארק החדש והמפואר שהוקם

עיריית לוד שמחה לבשר על הקמת שתי בריכות חדשות באמצעות החברה הכלכלית, האחת בגני אביב, בריכה מקורה חצי אולימפית עם 6 מסלולים לחובבי שחייה אשר תפעל בכל השנה - כאשר בקיץ ניתן לפתוח את הגג, כולל בריכת פעוטות ובריכת לימודי שחייה לילדים, נוער ומבוגרים,  וכן מדשאה גדולה וחדר לחוגים מגוונים אחרי - כחלק מקריית הספורט המוקמת בשכונה בצמוד לסקייטפארק החדש והמפואר שהוקם ומגרשי טניס המתוכננים.

בריכה נוספת תוקם כחלק מפיתוח והרחבת שכונת נווה שלום, תספק למענה לתושבים המתגוררים בשכונות הסמוכות – פרדס שניר / הרכבת, בריכה קהילתית לבילוי והנאה, מתחם הכולל פארק מים קטן ומסלולי שחייה, חדר כושר משוכלל, חדר חוגים, מלתחות, קפיטריה ושטחי ישיבה.

  • ראש העיר יאיר רביבו, סגניתו אלוירה קוליחמן, ומחזיק תיק הספורט אריה לוי בשטח העבודות

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: "העיר לוד מתפתחת בעשור האחרון בקצב מסחרר. פארקים חדשים, מתקני כושר, פסטיבלים ססגוניים – כל אלה ואפשרויות בילוי ופנאי נוספות הופכים את לוד לאטרקטיבית וצבעונית. עם זאת, מדי שנה עם בוא הקיץ והחום, מבקשים תושבים שתהיה קרוב לביתם, בריכה להשתכשך שבה יוכלו לתפוס שלווה קרירה, בנוסף לבריכה העירונית הגדולה שלנו המשרתת את כלל תושבי העיר".

"ב"ה חלומות מתגשמים", אמר ראש העיר, "אני שמח על הקמת בריכות השחייה ברמה הגבוהה ביותר. שחייה היא ספורט נפלא לגוף ולנפש, אני תקווה כי תנצלו את הבריכות המקורות להנאתכם בכל ימות השנה".

  • החלו העבודות להכשרת השטח להקמת הבריכה החדשה

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close