שירותים
בקליק

שירותים בקליק

הגל השני של הקורונה חוזר: יאיר רביבו דאג למתחם בדיקות "דרייב אין" מהיר בלוד

תאריך: 07-07-2020

image

  • בתמונה: במתחם הדרייב אין השבוע, בחניון האצטדיון העירוני

מתחם "דרייב אין" מהיר לבדיקות קורונה נפתח השבוע בחניון האצטדיון העירוני בלוד עפ"י דרישת ראש העיר עו"ד יאיר רביבו – ובהתגייסות של קופ"ח כללית וחבר המועצה ומחזיק תיק הבריאות אקרם סאקאללה.  

מעט לאחר חג הפסח, כאשר יצאו תושבי ישראל מהסגר הראשון והנוקשה, היה נראה כי מגפת הקורונה חלפה לה מגבולות מדינת ישראל. הממשלה הורידה רגל מהברקס והעניקה לאזרחים חופש תנועה, לצד פתיחת עסקים וחזרת הכלכלה ומוסדות החינוך לשגרה, תחת בקשות חוזרות לשמירה קפדנית על הנחיות הבריאות. 

אך הגל השני שהקדים לחזור ובגדול בעקבות התרופפות המשמעת הכללית, הביא לכך שבכל יום מאות אזרחים נדבקים בנגיף הקורונה, ושוב מצאו עצמם תושבי מדינת ישראל בפני סנקציות והגבלות בכדי למזער ולמגר את ההתפשטות של הנגיף.

העיר לוד, שבגל הראשון איבדה 3 מתושבי העיר שנפטרו כתוצאה מהקורונה, מתמודדת כעת עם גל הדבקה רחב נוסף, אירוע אשר הביא את ממשלת ישראל לקבל החלטה לבצע סגר ב-3 שכונות בעיר – נווה שלום, הרכבת ופרדס שניר, לטובת הבריאות של תושבי השכונות והעיר כולה (ראה כתבה נפרדת).

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: "אני פונה גם לשאר הקופות – בואו לעזור לנו בעיר לוד להתמודד עם הנגיף ולבצע בדיקות קורונה מהירים לתושבים שלנו".

מהתושבים, מבקש רביבו: "כל מי שמרגיש תסמינים של חום או שיעול וכו', ו/או שנחשף לחולה קורונה מאומת, תוציאו הפנייה מרופא המשפחה לבדיקת קורונה, ועם ההפניה תגיעו למתחם הבדיקה הממוקם באצטדיון העירוני בלוד", אמר ראש העיר והוסיף: "תודה לידידי אקרם סאקאללה, מחזיק תיק הבריאות על הליווי הצמוד. בריאות טובה בע"ה!"

הבדיקות נערכות מהשעה 11:00 ועד השעה 15:00 בימים ראשון-שישי.

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close