שירותים
בקליק

שירותים בקליק

"האבטלה מביאה לידי בטלה": לשכת התעסוקה בלוד מציעה משרות רבות לציבור

תאריך: 22-09-2020

image

  • בתמונה: "בארסנל שלנו יש מגוון רחב של משרות מכובדות". בתמונה: מקסים טריקי, מנהל לשכת התעסוקה בלוד

המצב התעסוקתי במשק הישראלי נמצא באחד הצמתים הקשים שידע מאז קום המדינה. בעקבות התפרצות וירוס הקורונה, מאות אלפי ישראלים איבדו את מקור פרנסתם או הוצאו זמנית לחל"ת (חופשה ללא תשלום) מהמעסיק, ומצאו עצמם ללא מקור הכנסה כספית, כאשר חלקם הגדול אולי, מקבל קצבת אבטלה המדינה – עד לחודש יוני 2021, כפי החלטת הממשלה.

מעסיקים רבים טוענים, כי בשל ההחלטה להעניק דמי אבטלה למפוטרים במשך חודשים רבים, או כמו לאלו אשר הוצאו לחל"ת, אזרחים רבים אינם מחפשים עבודה חדשה, ובכך יוצרים חור גדול במשרות שאינן מאוישות. 

מאידך, טוענים רבים מאלו שפוטרו, כי העבודות החדשות שמוצעות להם, שכרם אינו גדול יותר בהרבה מהסכום אותו הם מקבלים כקצבה חודשית והיציאה לעבודה במשך חודש שלם לא מצדיקה את המאמץ עבור ההפרש הקטן בין דמי האבטלה למשכורת.

בלשכת התעסוקה בלוד אומרים, כי בלשכה ישנם משרות רבות ומגוונות בתחומים רבים, המתאימים לגברים ולנשים, עם פרנסה מכובדת וישמחו לעזור לכל מי שפונה אליהם בכדי למצוא מקור פרנסה מתאים לצרכים האישיים של האזרח.

גם מקסים טריקי, מנהל לשכת התעסוקה התייחס ואמר, כי הוא ואנשי לשכתו תומכים באלו שמחפשים עבודה ומעניקים ליווי מקצועי ויחס אישי לכל אחד. "האבטלה מביאה לידי בטלה", הוא מציין, ומוסיף, כי "בארסנל שלנו יש מגוון רחב של משרות מכובדות – המתאימות לכלל האוכלוסיות".

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close