שירותים
בקליק

שירותים בקליק

אלינה ברגלסון מלוד- מקום שני באליפות בינלאומית לנוער בסלובניה בענף הבדמינטון

תאריך: 03-12-2019

image

השבוע הסתיימה האליפות הבינלאומית לנוער בסלובניה בענף הבדמינטון (כדור נוצה), בהשתתפות 15 מדינות, הבולטות שבהן - גרמניה, אנגליה, ספרד, טורקיה, אוסטריה, סלובניה ועוד.

ישראל שלחה את נבחרת הנוער עד גיל 17 בהרכב שכלל 6 בנים ו- 2 בנות, בהן אלינה ברגלסון הלודאית בת ה-12 , שחקנית מועדון הבדמינטון מכבי לוד.

כל שחקני נבחרת ישראל נשרו כבר בסיבוב הראשון, כאשר אלינה הייתה היחידה, שלא רק צלחה את הסיבוב הראשון, אלא הגיעה לגמר בנות U-13.

בשלב בית המוקדמות, ניצחה אלינה בקלות יחסית שחקניות מסלובניה וגרמניה. ברבע הגמר פגשה את מריה מיצ'ל מאנגליה וניצחה אותה בתוצאה 21-12, 21-18.

בחצי הגמר ניצחה את השחקנית האוסטרית מיראנדה זאנג, במשחק מאתגר כאשר מיראנדה הובילה 8:15, מנקודה זו, אלינה הסתערה וסיימה את המערכה 21:16 לטובתה, ואת השנייה 21:9.

הגמר התקיים לאחר כשעה, ולאלינה ככל הנראה לא היה די זמן להתאושש מהמשחק בחצי הגמר ולצבור כוחות מחודשים. היא הפסידה בגמר לשחקנית סלובנית טובה אניה בלאזינה בתוצאה 21-9 , 21-16.

יצוין כי זו הייתה הופעת הבכורה של אלינה במדי נבחרת ישראל לנוער, הופעה מכובדת ביותר לנציגת העיר לוד.

דיוויד ורולקר, יו"ר ומאמן ראשי/אישי - מועדון הבדמינטון מכבי לוד, מסר את תודתו בשם כל חברי מועדון,  לראש העיר - עו"ד יאיר רביבו ולחבר המועצה אריה לוי -מחזיק תיק הספורט, למנהל אגף הספורט מאיר אליהו וכן לכל בעלי התפקידים בעירייה העוסקים והמסייעים לענף הבדמינטון בעיר.

בתמונה למעלה: אלינה ברגלסון סגנית האלופה, על הפודיום במקום השני (משמאל)

 

נבחרת הנוער של ישראל עד גיל 17 בהם אלינה הלודאית (מימין בתמונה)

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close