שירותים
בקליק

שירותים בקליק

אדוני ראש העיר: יאיר רביבו משיב לשאלות תושבי לוד בשידור חי בפייסבוק

תאריך: 17-03-2020

image

בתמונה: ראש העיר משיב לשאלות התושבים בעת השידור החי

המרגיע המקומי: ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, בחר בדרך ישירה כדי להעביר מסרי הרגעה לתושבים, ופתח ביום שני השבוע בשידור חי בדף הפייסבוק שלו, כדי להשיב לתושבי העיר בנושא הפעילות העירונית ושירותי העירייה בעקבות משבר הקורונה.

בשידור החי השתתפו יחד עם ראש העיר, גם ממלא מקומו יוסי הרוש, סגנית ראש העיר אלוירה קוליחמן, מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס, ומנהלי אגפי העירייה השונים.

בפוסט מקדים שהעלה ציין ראש העיר: "אנו נמצאים בימים סוערים ומורכבים, בהם אנו נדרשים לשמור על האחדות, הערבות ההדדית והאחריות האישית, לשמור על חוסן ומצב רוח טוב, ולהמשיך להקפיד אחר הנחיות משרד הבריאות, בתקווה לעבור את המשבר ולחזור לשגרה, מוקדם ככל האפשר.

"נעשה את הכל יחד כדי לצלוח יחד את המשבר, נישאר כאן עבורכם 24 שעות ביממה, כל גורמי העירייה, כדי להיות קשובים לכם, לסייע ולתמוך ברגעים אלו.

"אני מודה לכולם על שיתוף הפעולה. אני מאמין שבעזרת השם ובעזרת הכוחות הטמונים בנו כקהילה מלוכדת ובעלת חוסן חברתי, נצא מחוזקים ואיתנים ממציאות מאתגרת זו".

ראש העיר החל את השידור מיד עם סיום הודעת ראש הממשלה על שלושה צעדים כלכליים שיהיו תקפים עד תום חג הפסח: העברת המגזר הציבורי למתכונת חירום, המגזר הפרטי למתכונת מצומצמת והפעלת שירותים חיוניים במתכונת מלאה.

מאז פרץ משבר הקורונה, מעדכן ראש העיר באופן שוטף בהנחיות הממשלה ועיריית לוד, שמטרתן היא להקטין את פוטנציאל ההידבקות ולמנוע את התפשטות התחלואה בישראל, ולשמור על שלום הציבור.

"אנו מקיימים ישיבות היערכות על בסיס יומיומי בתיאום כל גורמי החירום, וערוכים להמשיך לתת שירותים לתושבים באופן המיטבי האפשרי", אמר רביבו, "אנו בוחנים בקפדנות וביסודיות את הנחיות משרד הבריאות ורואים חשיבות רבה בשמירה בראש ובראשונה על בריאות הציבור, כחלק מהמאמץ הלאומי להקטין את פוטנציאל ההידבקות בנגיף הקורונה ולמנוע את התפשטות התחלואה בישראל".

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close