הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

ענף הבדמינטון (כדור נוצה) בלוד נוסק לגבהים של הצלחה
חדשות

ענף הבדמינטון (כדור נוצה) בלוד נוסק לגבהים של הצלחה

ראובן וולטר יניב יעקב מורן וליעוז אברמוביץ מקום ראשון בקטגוריית 30+ דרג ב'

רוזה אוביידוב ונדיה רוזנברג במקום הראשון קטגוריית זוגות נשים

בשבוע שעבר התקיים באולם מרכז פיס ביאליק, סבב ראשון לשנת 2018-2019 של ליגת הוותיקים בענף כדור נוצה (בדמינטון).

טורניר זה מתקיים זו שנה רביעית ברציפות ולאחר דעיכה משמעותית בשנה השלישית, נסק הטורניר להצלחה בזכות יוזמה אישית של קבוצת שחקנים אשר הענף יקר להם. קבוצה זו נקראת  ,4EverYoungששמה לה למטרה לשמר ולמנף את הסביבה התחרותית לבני 30 ויותר בשני המינים.

השנה, כמות המשתתפים שברה שיא רישום וכללה 66 שחקניות ושחקנים מכל רחבי הארץ ב-9 קטגוריות שונות!!!

למפעל זה הצטרפו לראשונה קבוצת אקדמיה תל אביב וכן קבוצה שזה עתה הוקמה באשקלון.

התחרות חולקה לקטגוריות איכות, כאשר בקטגוריית איכות הגבוהה ניתן היה לראות שחקני נבחרת ואלופי ישראל לשעבר, מה שהעלה את הרמה ואיכות התחרות.

בעקבות היענות מהירה של הגורמים בעיריית לוד בהם מנהל אגף הספורט מאיר אליהו ובתמיכתו של ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, התקיים האירוע בעיר לוד אשר צברה מוניטין באירוח תחרויות.

מלוד השתתפו 9 נציגים, אשר עשו חייל ואף זכו במספר קטגוריות: ראובן וולטר ויניב עקב  – מקום ראשון בקטגוריית 30+ דרג ב', רוזה אוביידוב יחד עם נדיה רוזנברג מירושלים זכתה במקום הראשון קטגוריית זוגות נשים. רוזה אוביידוב ואריאל יעקב זכו במקום השלישי בזוגות מעורבים . האחים ליעוז ומורן אברמוביץ – מקום שלישי בקטגוריית 30+ דרג ב' . יניב יעקב ומורן אברמוביץ זכו במשותף במקום השלישי בקטגוריית יחידים 30+ דרג ב'.

בזכות הרתמות מקומית של כל שחקני מועדון מכבי לוד - הנהלה ותומכים נלהבים, זכה הטורניר למעטפת תומכת וחמה אשר קיבלה משוב חיובי מכל השחקניות והשחקנים וכן ממארגני התחרות.

ראובן וולטר ממכבי לוד בדמינטון מסר את תודתו והביע את תקוותו כי גם בעתיד יתקיימו סבבים נוספים בעיר והענף יקבל חשיפה והד רבה יותר.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום