הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

מחדל: ערימות של הודעות לבוחר נמצאו מפוזרים ולא הגיעו לבתי התושבים בלוד
חדשות

מחדל: ערימות של הודעות לבוחר נמצאו מפוזרים ולא הגיעו לבתי התושבים בלוד

עיריית לוד הגישה תלונה במשטרה כנגד חברת "מסר" האחראית על משלוח ההודעות: "מעשה זה הוא פלילי בהגדרתו, פוגע בזכות הבוחר לממש את זכותו האזרחית ומייצר בעיית התנהלות של המטות מול הבוחרים"

דואר אבוד. הודעות לבוחר שנמצאו בפח

ערימות של הודעות לבוחר שלא הגיעו ליעדן בלוד

דואר אבוד. בעוד 10 ימים יתקיימו הבחירות המקומיות בלוד, ועשרות אלפים מתושבי העיר ייצאו לממש את זכותם, אולם בעיריית לוד התקבלו עשרות פניות של תושבי העיר לפיהן ההודעות לבוחר שהיו אמורות להגיע אליהם, לא הגיעו ליעדן. בנוסף לכך, במקומות רבים בעיר נמצאו ערימות של הודעות לבוחר שהונחו בכניסה לשכונה ולא חולקו בתיבות הדואר, במקרים אחרים התלוננו תושבים כי ערימות של הודעות לבוחר נמצאו בחדרי מדרגות ואפילו בפחי זבל.

חוק הבחירות קובע שעל המדינה לשלוח לאזרחיה הודעות בוחר בהן יפורטו פרטי הצבעתו של הבוחר הכוללים מיקום, מספר קלפי, מספרו הסידורי בקלפי וכו'.

מנכ"ל העירייה, אהרון אטיאס, שיגר ביום חמישי האחרון מכתב בהול אל נאור פקציארז, מנכ"ל חברת "מסר" האחראית על משלוח ההודעות, ובו הוא מפרט את המחדל החמור. "אציין שמעשה זה הוא פלילי בהגדרתו, פוגע בזכות הבוחר לממש את זכותו האזרחית ומייצר בעיית התנהלות של המטות מול הבוחרים" כך מציין אטיאס במכתבו ומוסיף:  "אבקש באופן מידי לתאם מול משרד הפנים הדפסה דחופה של הודעות לבוחר חדשות לתושבי העיר לוד ולחלקן באופן פרטני לבתי התושבים".

העתק מהמכתב העביר מנכ"ל העירייה אל שר הפנים, אריה דרעי, שר התקשורת, איוב קרא, ראש העיר לוד עו"ד יאיר רביבו, מנהל הבחירות בעיר לוד מטעם משרד הפנים, ליאור רגב, וקמב"ץ משטרת לוד, רועי אמסלם.

במקביל הגישה העירייה תלונה במשטרה כנגד חברת "מסר" בגין ההתרשלות בחלוקת ההודעות לבוחר.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום