הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

יוצאים מהאדישות: בוחרים להצביע בלוד!
חדשות

יוצאים מהאדישות: בוחרים להצביע בלוד!

■ לא קיבלתם הודעות לבוחר? רוצים להשפיע? לדעת איפה ואיך מצביעים? הידעתם שיום הבחירות הוא יום שבתון?  ■ גם בני הנוער מגיל 17 זכאים להצביע ולהשפיע ■ רק אל תשכחו את הסדר הנכון, קודם בוחרים, דואגים לאיכות החיים בלוד ואח"כ מבלים! ■ בחירות 2018 בלוד – הפעם כולם מצביעים!

לא קיבלתם הודעות לבוחר? אז איפה ואיך מצביעים? ניתן לקבל מענה מידי לבדיקת זכאות הצבעה ומיקום הקלפי, באמצעות שיחה חינם למוקד העירוני 106 (או 08-9279900/1 למתקשרים מנייד) אשר יתוגבר לקראת יום הבחירות ובמהלכו, או באמצעות אתר משרד הפנים בכתובת: www.gov.il/apps/moin/bocharim.

בנוסף, עומדת לרשות התושבים למערכת ממוחשבת לאיתור מקום ההצבעה שלכם. יש להיכנס לקישור הבא שנמצא באתר העירייה ובדף העירייה בפייסבוק: https://bhr2018.bhr.org.il/welcome.aspx?lakN=lod ללחוץ על "קלפיות" ובמסך שייפתח על "איתור מקום ההצבעה". יש למלא את מספר תעודת הזהות ולהתעדכן מיד, כולל מפת הגעה או הכוונה באמצעות waze.

בקלפי מזדהה האזרח באמצעות תעודת זהות, רישיון נהיגה, דרכון ישראלי או תעודת חוגר וקצין. הוא מקבל שתי מעטפות (צהובה ולבנה) ונכנס לתא הצבעה מאחורי פרגוד להצביע. עבור ראש הרשות מצביעים בפתק צהוב אותו מכניסים למעטפה צהובה. עבור מועצת העיר מצביעים בפתק לבן שיוכנס למעטפה הלבנה. חוזרים עם המעטפות הסגורות לשולחן ועדת הקלפי ומשלשלים אותן לתיבה.

עבור נכים ואנשים המוגבלים בניידות שאינם יכולים להצביע בקלפי הסמוכה למקום מגוריהם הותקנו "קלפיות נגישות מיוחדות". באתר העירייה מפורסמת רשימת כל הקלפיות הנגישות המיוחדות בלוד. מי שמאושפז בבית חולים רשאי להצביע בקלפי למאושפזים המוצבת בבית החולים שבו הוא מאושפז. חיילי מילואים הנמצאים בשירות מילואים פעיל ביום הבחירות זכאים להצביע בקלפיות המיוחדות לחיילים.

 

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום