הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

חברים חדשים במועדון רוטרי לוד
חדשות

חברים חדשים במועדון רוטרי לוד

בתמונה: החברים החדשים ברוטרי לוד: נעמי טוויל – שלישית משמאל וברוך אקפלד-חמישי משמאל  

מועדון רוטרי לוד הקיים בלוד זה 36 שנים ופועל למען הקהילה, למען צעירים, קשישים ובעלי צרכים מיוחדים, צרף עוד שני חברים חדשים לשורותיו.

במפגש מסורתי של המועדון בביתם של זהבית ואילן חזן, הוענקו לשני חברים חדשים במועדון לוד סיכות "חבר רוטרי" –הסיכות הוענקו ע"י נגיד ישראל לשעבר, אמיל אל אסמר.

החברה החדשה שהצטרפה, נעמי טויל, מתנדבת אולטימטיבית, כתובת לכל נצרך ונזקק, ביתה שימש "בית קלט"  של הרווחה לקליטה וטיפול בתינוקות וילדים, אחריה התנדבות רבת שנים בבית חולים אסף הרופא, הייתה חברה בחוג ידידי אסף הרופא. מפעל חייה מזה 30 שנה הוא ההתנדבות בצהל והפעלת מתנדבים, תושבי לוד בעיר הבה"דים, כיהנה כנשיאת האופן הפנימי של רוטרי , ועל כל אלה זכתה בתואר יקירת העיר לוד. התנדבות ועשיה זה כנראה גן משפחתי, בעלה של נעמי, משה טויל ז"ל, סייע בסתר לאנשים רבים והיה מעמודי הבסיס של מועדון רוטרי לוד.

החבר השני, ברוך אקפלד, ספורטאי מצטיין בעבר, אלוף ישראל למרוצי אופניים, הקים דורות של רוכבים, ממקימי ענף הפטאנק בישראל, אלוף ישראל בענף, שימש כמורה לחינוך גופני במשך 27 שנים, היה מנהל מחלקת הספורט בעיריית לוד, הקים קבוצת כדורסל לבעלי צרכים מיוחדים , חבר באגודה למלחמה בסרטן ובמשך 10 שנים שימש יו"ר עמותה בריאותית.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום