הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

ערכים ואחריות חברתית במכינת ארז לוד
חדשות

ערכים ואחריות חברתית במכינת ארז לוד

טקס “חנוכת בית” במתחם המדרשה לאחריות חברתית ארז בלוד, נערך בסוף השבוע שעבר בהשתתפות ראש העיר ויו”ר הסוכנות היהודית וראש האופוזיציה לשעבר יצחק (בוז’י) הרצוג. ראשי המדרשה הציגו את פעילותה הקהילתית הרבה בעיר וברכו בברכת הדרך את חניכי המחזור הרביעי שהחלו את שנת הלימודים בימים אלו

בתמונה: נותנים כתף, בטקס חנוכת המדרשה - צילום המדרשה לאחריות חברתית ארז לוד

יו”ר הסוכנות היהודית יצחק הרצוג, ראש עיריית לוד, מנכ”ל אחריי אמיר סטרוגו ואורחים נוספים, השתתפו בטקס פתיחת מחזור ד’ וחנוכת הבית במדרשה לאחריות חברתית ארז לוד.

המדרשה, אשר פותחת את שנת פעילותה הרביעית עם למעלה מ-50 תלמידי מכינה, בני כל העדות והמגזרים המרכיבים את הפסיפס הישראלי-לודאי, והעומדים כולם לפני שירות צבאי משמעותי בצה”ל פועלת בעיר לוד בתחומי החברה והקהילה ולנוכחותה בעיר משמעות גדולה על סביבתה.

במהלך האירוע ציינו ראשי המכינה את הזכות הגדולה של נבחרי הציבור בהנהגת העיר ואת דחיפתם לטובת המשך הפעילות, כשבראשם ראש העיר וסגנו מחזיק תיק החינוך בעירייה, ומנכ”ל העיר אהרון אטיאס.

גלעד ברגיל, ראש המדרשה: "בלוד, בירת החינוך של ישראל, ישנה מכינה קדם צבאית מהטובות בארץ. על כל מקום במכינה מתמודדים 5 נערים ונערות מכל הארץ והשנה המכינה שלנו הגיעה למקום הראשון במכינות המעורבות בגיוס קרבי לצה”ל. לוד היא עיר שכולה חינוך, טבעי שמתוכה תצא מכינה שתביא בשורה של אהבת הארץ ומנהיגות ותהווה מודל ארצי למצוינות”.

ראש העיר יאיר רביבו: "אנו גאים ושמחים על פעילותה החשובה של המדרשה לאחריות חברתית "ארז לוד", המצמיחה מנהיגות צעירה ומעודדת את בני הנוער למעורבות ואחריות חברתית, לערכים של דמוקרטיה, ציונות ואהבת הארץ והמולדת, ולאבני דרך בחברה הישראלית כאזרחים תורמים, תוך הכנתם לשירות צבאי משמעותי בצה"ל.

יו”ר הסוכנות היהודית, יצחק (בוז’י) הרצוג: "כדי להוביל את המדינה, כולם צריכים לסחוב את האלונקה יחדיו. חניכי מכינת ארז לוד מציגים פסיפס מופלא של צעירים שמגשימים חלומות גדולים שלהם ושל משפחותיהם. הסוכנות היהודית גאה במכינות הקדם צבאיות שלה בכל רחבי הארץ".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום