הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לוד מעודדת עסקים מקומיים להצטרף כספקים לעירייה
חדשות

לוד מעודדת עסקים מקומיים להצטרף כספקים לעירייה

מנהלים ובעלי עסקים בלוד בכנס לעידוד עסקים מקומיים להצטרף כספקים לעירייה

גזבר העירייה ציון הדר מפרט את תהליכי הרכש ואופן ההתמודדות במכרזי העירייה

עיריית לוד פותחת לראשונה את השנה החדשה בכנס מיוחד ויוצא דופן, בו היא פונה לעסקים וספקים מקומיים ומעודדת אותם להכיר את תהליכי הרכש והמכרזים ולהפוך לספקים של העירייה.

הכנס נערך בשיתוף עיריית לוד והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים "מעוף" במשרד הכלכלה, בהשתתפות למעלה מ- 100 מנהלים ובעלי עסקים בעיר, אשר הגיעו ללמוד ולהכיר את תהליכי הרכש ואופן ההתמודדות במכרזי העירייה למתן השירותים השונים והספקת טובין, ובתוך כך ליצור קשר ישיר ובלתי אמצעי בין העסקים לבין הגורמים המקצועיים האמונים על תחומים אלו בעירייה.

את הכנס פתח מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס בברכה לשנה החדשה למשתתפים ובתודה למארגנים, ואמר כי הוא נרגש במיוחד מעצם המעמד המיוחד הזה שבו באה העירייה ועומדת בפני בעלי העסקים בעיר בבקשה ובהצעה לשיתוף פעולה, "מעמד ששנים רבות יכולנו רק לחלום עליו", אמר וציין את החשיבות הרבה שהעירייה רואה בכך שכמה שיותר מהספקים ונותני השירותים שעובדים עם הרשות יהיו מהעיר, וכי לא בכדי העירייה הכניסה סעיף מיוחד בכל מכרזי העירייה הנותן הטבה מיוחדת של 5% לעסקים מהעיר.

מיכל גליקמן, מנהלת סניף "מעוף לעסקים" ברמלה – לוד, הציגה את פעולות הסוכנות לעידוד וקידום עסקים קטנים ובינוניים, ובפרט את השיתוף פעולה המיוחד עם עיריית לוד.

גזבר העירייה ציון הדר, פרש בפני המשתתפים את תהליכי הרכש ואופן ההתמודדות עם המכרזים השונים. לאחר מכן שמעו המשתתפים הרצאה מרתקת בנושא הרפורמה החדשה ברישוי עסקים מפי יועץ העירייה ומומחה ארצי לתחום רישוי עסקים, אלחנן משי.

את הכנס נעל פאנל שאלות ותשובות בהנחיתו של ארז לוי, יועץ בכיר במעוף, ובהשתתפותם של גזבר העירייה ציון הדר, מנהלת הרכש של העירייה, אבלין טופז, ומנהלת מחלקת מכרזים בעירייה, עו"ד אהובה פישר, במהלכו ניתנה ההזדמנות למשתתפים לשאול שאלות בנושא תהליכי הרכש והמכרזים בעירייה ולקבל תשובות מגורם ראשון.

ברוך סילבר, מנהל אזורי התעסוקה והעסקים בעיריית לוד שיזם את הכנס יחד עם אנשי משרד הכלכלה והמעוף, אמר: "כנס זה הנו אבן דרך חשובה בקשר בין העירייה לעסקים בעיר, המצטרפת לפעולות רבות שעיריית לוד נוקטת בשנים האחרונות במסגרת התכנית לעידוד וקידום העסקים בעיר. בהזדמנות זו, אני מבקש להודות בשם העירייה לאנשי משרד הכלכלה, ובפרט לשותפינו במעוף הסוכנות לעסקים קטנים, על שיתוף הפעולה המקצועי והחם למען עידוד וקידום העסקים בעיר".

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום