הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

בשורה לתושבי גני אביב בלוד: פורסמה התוכנית להרחבת הדירות עד ל-140 מ"ר
חדשות

בשורה לתושבי גני אביב בלוד: פורסמה התוכנית להרחבת הדירות עד ל-140 מ"ר

בתמונה: הגדלת שטחי הדירות תשפר את תנאי הדיור של תושבי גני אביב

שכונת גני אביב בלוד, מאופיינת אמנם בסביבת מגורים איכותית, נעימה ושקטה, אך ביחידות דיור קטנות הנעות בטווחי גדלים של 60-90 מ"'ר. לאחר זיהוי הצורך של תושבי השכונה בהרחבת דירותיהם, בחנו גורמי ההנדסה בעירייה פתרון שכונתי כולל וייזום תכנית מפורטת שתאפשר הרחבות אלו.

ואכן, באגף ההנדסה קידמו את התכנית, אשר מגדירה קווי בניין ושטחי בנייה למגורים המאפשרים הרחבת שטחי דירות קיימות עד ל-140 מ"ר בקומות הקרקע, בקומות הביניים ובקומות הגג בכפוף לסייגים, מגבלות ותנאי הסביבה הבנויה. התכנית צפויה לקבל תוקף ברבעון הראשון של שנת 2019 וניתן יהיה להגיש בקשות להיתרי בנייה מכוחה.

תכנית זו מקודמת בסמכות הועדה המקומית, נידונה להפקדה בוועדה המקומית לתכנון ובנייה לוד והליך הפקדתה יושלם ביום שני ה-17.09.18.

במסגרת הליך ההפקדה ניתן יהיה לעיין בהוראות התכנית באתר הוועדה המקומית, ולהגיש לוועדה את השגות הציבור בתקופה קצובה של 60 יום בהתאם לחוק התכנון והבנייה.

בעיריית לוד ציינו כי הגדלת שטחי הדירות תשפר לאין ערוך את תנאי הדיור ואת איכות החיים של תושבי גני אביב. "איכות חיים מתחילה כידוע בבית, אנו שמחים שמצאנו פתרון שיאפשר לתושבי גני אביב להרחיב את דירותיהם ומודים  לגורמי ההנדסה בעירייה ששקדו על הכנת התכנית".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום