הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

סקייטפארק פיס הראשון בלוד יוקם בשכ' גני אביב
חדשות

סקייטפארק פיס הראשון בלוד יוקם בשכ' גני אביב

מפעל הפיס אישר מענק בסך 7 מיליון ₪ להקמת הפרויקט * עיריית לוד: תודה למפעל הפיס על ההשקעה הכספית האדירה בלוד בהקמת פרויקטים רבים לרווחת הקהילה ולשיפור איכות תושבי העיר

בתמונה: הדמית הסקייטפארק הכולל רמפות, משטחים משופעים ושיקועי בריכות

לוד על מפת הסקייטפארק, בהחלט בשורה לבני הנוער בעיר. בקרוב תצטרף לוד לערים החזקות שהקימו בתחומן סקייטפארק – מתקן ספורט לשעות הפנאי המתאים לסקייטבורדיג ולאופניים.

עיריית לוד באמצעות כלכלית לוד ובמימון מפעל הפיס, מקימות סקייטפארק פייס בשכונת גני אביב, הראשון בלוד, לשימוש הגולשים והרוכבים בעיר. המהלך החל לצבור תאוצה לפני כשנה, במפגש שיתוף הנוער שקיים ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, במטרה להתאים את המתקן לדרישות והעדפות בני הנוער.

במפגש שהתקיים בהשתתפות צוות המתכננים של החברה הכלכלית, הוצגו בפני בני הנוער האופציות לסקייטפארק, ומיקומו העתידי. בתום המפגש קיבלו בני הנוער קישור לסקר מקוון באינטרנט, בו התבקשו לדרג את תצורת הפארק, את האלמנטים שהיו רוצים שישתלבו כחלק מתכנון הפארק ולבסוף, לבחור את שם הפארק. תוצאות הסקר הועברו לאדריכלים ולמתכננים כדי לנסות ולשלב כמה שיותר אלמנטים, לפי דרוג האלמנטים שנבחרו כמועדפים על ידי המצביעים.

בני הנוער בחרו את השם LODBOARD וכן את תצורת הפארק. סקייטפארק פיס יכלול רמפות, מדרגות, משטחים משופעים, שיקועי בריכות, אבני שפה וכדומה.

עיריית לוד מסרה את תודתה למפעל הפיס שאישר השבוע את התכנית להקמת סקייטפארק פיס והקצה לטובת העניין מענק של 7 מיליון ש"ח. ראש העירייה שיבחה את שיתוף הפעולה עם מפעל הפיס על ההשקעה הכספית האדירה בלוד בהקמת פרויקטים רבים לרווחת הקהילה ולשיפור איכות תושבי העיר.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום