הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

קדימות לחינוך בלוד
חדשות

קדימות לחינוך בלוד

לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ט בלוד, שיגר מנהל אגף החינוך בעיריית לוד, שלום עזרן, איגרת לכל מנהלי ומנהלות בתי הספר בעיר שבה הוא מציין בין היתר, כי העיר לוד ממשיכה בתנופה החינוכית וכי אנשי החינוך עובדים ימים כלילות על מנת לפתוח את שנת הלימודים במקסימום מוכנות ומינימום תקלות.

עזרן מדגיש כי התפיסה המובילה את מערכת החינוך בלוד היא מתן הזדמנויות לכל אחד ואחת מתלמידי העיר, מתוך הנחה כי לכל פרט יש את היכולות והכישורים הייחודיים לו, אותם ניתן לחזק ולקדם. לצורך כך מקיימת מערכת החינוך העירונית מנעד דגשים משותפים, לצד דגשים ייחודים.

"פתיחת שנת לימודים היא חוויה מרגשת הנושאת עמה תחושות של פריחה והתחדשות", מציין עזרן, "ההשקעה בחינוך אינה עשייה חד-פעמית, זוהי מחויבות ארוכת טווח של אנשים רבים המאמינים שניתן לשנות דברים, שניתן לקבוע מטרות ויעדים ובמאמץ ובהשקעה משותפים - להשיגם. רשות מקומית שהחליטה לתת קדימות לחינוך, בכל מסגרותיו, בחרה להשקיע בתחום המשמעותי ביותר לה ולכלל החברה: באדם הלומד והמלמד, אלה שיקבעו את אופייה של החברה ואת כיווניה בעתיד".

מנהל אגף החינוך מציין בסיפוק את תוצרי הפעילות החינוכית בלוד בשנה"ל תשע"ח, הן בצדדים הלימודיים והן בעשייה ערכית וחברתית, בהם העלייה המרשימה בנתוני הבגרות, זכייתה של לוד  פרס החינוך הארצי, הצטיינות בתחום המוזיקה שהוענקה למורות מבתי הספר לוי אשכול ורימון, פרס חינוך מחוזי לאולפנת צבייה ולתיכון דרכא ע"ש מקסים לוי, מקום ראשון בתחרות ארצית בתחום היזמות העסקית של תלמידי הישיבה התיכונית צביה אלישיב, ובתי הספר התיכוניים המצטיינים של משרד החינוך לשנה"ל תשע"ח בלוד, בהם תיכון דרכא ע"ש מקסים לוי, אורט לוד ע"ש זייל, ותיכון סנט ג'ורג'.

"עם פתיחת שנת הלימודים ברצוני לברך את כל העוסקים בחינוך גננות, מורים ומנהלים, עובדים ואנשי חינוך מכל קשת המקצועות בברכת שנת לימודם פורייה ומהנה", אמר שלום עזרן ומסר את תודתו לראש העיר, לסגן ראש העיר הממונה על החינוך,למנכ"ל העירייה ולגזבר, על ההשקעה והחשיבה המשותפת למען החינוך של ילדי העיר לוד.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום