הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

אבו סובחי מעמודי התווך של הספורט בלוד איננו. אללה ירחמו!
חדשות

אבו סובחי מעמודי התווך של הספורט בלוד איננו. אללה ירחמו!

העיר לוד איבדה את אחד מעמודי התווך של הספורט בעיר ושל הדו קיום בין ערבים ויהודים, עם פטירתו של מוחמד אזברגה “אבו סובחי” הבעלים של הפועל בני לוד שנפטר בטרם עת, לאחר מחלה קשה.
אבו סובחי היה ידוע בנחישותו הרבה להביא את קבוצת בני לוד להישגים מרשימים בכדורגל שהוסיפו ללוד כבוד רב, החל מהעליה מליגה א' לליגה הלאומית ועד לזכייה ההיסטורית בגביע הטוטו בעונת 2014/15.

בני לוד הייתה מפעל חייו. הוא הוביל בהצלחה ובאמונה את הקבוצה שבה שיחקו ערבים ויהודים באחווה, ברעות ובשוויוניות, והוכיח כי הספורט הוא אחד האמצעים לחיזוק הדו-קיום בלוד לערכים של הבנה וכבוד הדדי. תרומתו לספורט בלוד ולחיים המשותפים בעיר ראויה להערכה רבה. כן פעל בשיתוף העירייה לחיזוק הפעילות הספורטיבית והחינוכית בקרב ילדים ובני נוער.

"זוהי בהחלט בשורה קשה ללוד. רק לפני מספר ימים שוחחתי איתו והוא הביע את שביעות רצונו על כך שסידרנו לקבוצה את האישור לשחק באצטדיון בעונה הקרובה", אמר ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, "בשם עיריית לוד ותושבי העיר אני מביע את צערי על מותו ומשוכנע כי מורשתו ומפעל חייו ימשיכו ללוות את הספורט בלוד ולהשתית את הדו קיום בעיר על ערכים של שלום, הגינות וסובלנות הדדית".

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום