הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

התייעלות נוספת במערך פינוי האשפה בלוד
חדשות

התייעלות נוספת במערך פינוי האשפה בלוד

ממשיכים בשדרוג מערך פינוי האשפה בלוד אשר מותאם יותר ויותר לעיר מודרנית ומתקדמת * משלחת מעיריית לוד יצאה לאיטליה לחתום על הסכם לרכישת מיכלי אשפה החדשים שיחליפו את הצפרדעים הישנים, במקומות בהם לא התאימו המוטמנים * ראש העיר יאיר רביבו: "בתוך חצי שנה נגיד שלום יפה ל'מכת הצפרדעים' שליוותה את חיינו 25 שנה. בהצלחה"!

בתמונה: מיכלי האשפה החדשים יאפשרו פינוי מהיר, יעיל ונקי

בשנת 2014 החלה עיריית לוד בפרויקט להחלפת מיכלי האשפה (הצפרדעים) הישנים והלא תברואתיים בלוד, במיכלי אשפה גדולים ומוטמנים שהותקנו ברחבי העיר, כפי שנעשה בערים מודרניות ומתקדמות בארץ ובעולם. ואולם, במספר מקומות בהם לא התאימו המוטמנים החדשים, נותרו הצפרדעים הישנים.

עתה מסתבר כי נמצא פתרון בדמות מיכלי אשפה חדשים ומעוצבים שיחליפו את הצפרדעים הישנים. משלחת מעיריית לוד יצאה לאיטליה לחתום על הסכם לרכישת הפחים והצפי הוא שבתוך מספר חודשים יתפסו אלה את מקומם של הצפרדעים המכוערים והלא תברואתיים, כך שאפילו סביבת האשפה תהפוך מעוצבת ומותאמת לעיר המתפתחת, כחלק ממאמצי העירייה לשוות לעיר מראה של עיר מודרנית המקפידה על יופי ואיכות סביבה.

הפחים החדשים מעוצבים ואסטטיים יותר, תופסים פחות מקום ופחות בולטים מעל פני השטח, סגורים היטב וכך אינם מפיצים ריחות ומונעים כניסת חתולים. המיכלים בנויים מחומרים ידידותיים לסביבה, ניתנים לשטיפה ולשאיבת נוזלים, מאפשרים פינוי נקי, מהיר, ובעלי מראה ועיצוב המשתלבים עם הסביבה. משאית הפינוי מצוידת במנוף מיוחד תפנה את מיכלי האשפה החדשים ביעילות ובמהירות.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום