הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

גם בלוד המחזור מתחיל בבית
חדשות

גם בלוד המחזור מתחיל בבית

הפחים הכתומים מגיעים לעיר

בתמונה: דדי החתול משגיח על הפרדה נכונה של פסולת אריזות לפח הכתום

לוד ממשיכה את מהפכת המחזור. במהלך התקופה הקרובה יוצבו ברחבי העיר מאות פחי מחזור כתומים המיועדים לפסולת אריזות, אליהן יש להשליך אריזות פלסטיק, מתכת וקרטוני משקה.  פחים אלו מצטרפים לפחי מחזור נוספים הקיימים בעיר. 

במהלך החודשים הקרובים יקיים תאגיד תמיר בשיתוף העירייה מגוון פעילויות הסברה בנושא מחזור והפרדת אריזות לפחים הכתומים לכלל קהלי היעד בעיר. בנוסף יוכלו תושבי העיר לפגוש את דדי החתול הג'ינג'י מתנוסס על שלטי חוצות ברחבי העיר ובמדיה הדיגיטאלית.

פעילויות אלו הנן חלק מקמפיין ארצי שיעלה בטלוויזיה, ברדיו ובאמצעי תקשורת נוספים.

בפרסומות הקודמות פגשנו את דדי החתול בעמדת המחזור של הבניין עומד ומשגיח על הפרדה נכונה של פסולת אריזות לפח המתאים. בפרסומת החדשה שתעלה נוכל לפגוש את דדי החתול עולה מעמדת הפחים של הבניין ומגיע למטבח הביתי, המקום שבו כל אחד ואחת מאתנו מפרידים על בסיס יומיומי את הפסולת שלנו. דדי ובני הבית אותם הוא מבקר יראו לנו היכן ניתן למקם את עמדת המחזור הביתית ולבצע את הפרדת האריזות כבר בבית בקלות ובנוחות.

מעיריית לוד נמסר כי העיר לוד הינה בין הרשויות המובילות בארץ בנושא המחזור, נתון המצביע על המודעות הגבוהה לשמירה על סביבה ירוקה ועל נכונות התושבים לקחת חלק בפעילויות השונות סביב מטרה זו. "כל אחד ואחת מאתנו יכול להמשיך ולתרום לכך באמצעות ניהול נכון של הפסולת בביתו. יחד נוכל להמשיך להוביל כרשות מקיימת וממחזרת, ולקדם עתיד טוב וירוק יותר עבורנו, עבור ילדנו ועבור נכדינו" נמסר מעיריית לוד.

 

בתמונה: פחי המחזור הכתומים מגיעים השבוע ללוד

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום