הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

"חמסה של פסטיבל" בבי"ס "לוי אשכול" בלוד בסימן 70 למדינה ולשחרור העיר
חדשות

"חמסה של פסטיבל" בבי"ס "לוי אשכול" בלוד בסימן 70 למדינה ולשחרור העיר

המנהלת וצוות בית הספר עם הזמר הלודאי ניר בנילוש

תלמידי ביה"ס והמורים בצבעי כחול לבן עם סמל 70 למדינה ולעיר לוד

בבית ספר "לוי אשכול" לא מפסיקים להפתיע... והפעם עם פסטיבל ססגוני, מושקע וערכי במיוחד.

לצלילי מוסיקה קצבית נפתחו שערי ביה"ס לכלל תושבי העיר שהגיעו בהמוניהם, כדי לחגוג את "חמסה של פסטיבל" בסימן 70 שנה למדינת ישראל ולשחרור העיר לוד. חצר ביה"ס קושטה ועוצבה בסמלי המדינה וציורים תלמידים אתרי העיר לוד.

תחילתו של ההפנינג הייתה בטקס מכובד בו הופיעו התלמידים בקטעי דגלנות, ריקודים, מחרוזות שירי ארץ ישראל, וכן בברכת המכובדים שהגיעו וחלקו כבוד לקהילת ביה"ס.

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, התייחס בדבריו לעשייה המשמעותית בביה"ס והבהיר כי מעבר למטרה הערכית הוא שמח לראות כי קהילת ביה"ס מחויכת, מגובשת ומשרה תחושה משפחתית חמה.

סגן ראש העיר והממונה על החינוך, יוסי הרוש, וכן מנהל אגף החינוך, שלום עזרן, אשר נכחו בשבוע שעבר במסיבת הסיום של בוגרי כיתות ח', ציינו את העשייה החינוכית פדגוגית של צוות המורים והשיפור הניכר בהישגי התלמידים, וכן את הגאווה על כך שמס' רב של תלמידים התקבל לביה"ס מדעים וכל היתר השתבצו בתיכונים המובילים בעיר, וכל זאת בהובלתה של מנהלת ביה"ס ענת אסף אשר מפגינה מנהיגות אמיתית. עוד הוסיפו כי ביה"ס צועד קדימה ומהווה מקור גאווה לעיר כולה.

יו"ר הנהגת ההורים, לאה חיימוב, סיפרה כי ההורים מעורבים ושבעי רצון והודתה בשם ההורים לצוות ולמנהלת על תחושה של ביטחון, אמון ושותפות אמיתית.

אחרונה שריגשה בדבריה הייתה מושקי לנדאו שהקדישה ברכה חמה למנהלת בשם הצוות כולו. "הגעת אלינו לפני שנתיים בסך הכול, האמנת בנו כצוות, האמנת בתלמידים, האמנת בהורים. האמנת שאם רק נרצה ונשתדל ונעבוד קשה – בית הספר ימריא לגבהים חדשים. והיום, בטקס הזה, את כבר יכולה לראות כי האמונה שלך נשאה פירות. בית הספר הפך למקום שאהוב על כולם, ורבים רואים בו את ביתם. "לוי אשכול – מקום לגדול" זה כבר מזמן לא רק סיסמה, אלא מציאות יום יומית של כולנו.

"בעיר לוד, בית הספר כבר הפך לשם דבר. כולם יודעים שזה לא רק בית ספר, אלא הרבה מעבר. כאשר אני נשאלת היכן אני עובדת, זאת בשבילי גאווה ואושר לספר שאני מורה ומחנכת כאן, בבית ספר לוי אשכול.

"תסתכלי סביבך, תסתכלי מאחורייך. תראי את הפנים המאושרות של כולם, תראי את התוצאות היפות של האמונה שלך בנו. הביטי בצוות המנצח שבנית כאן, ובסביבה המטופחת שגידלת סביבנו".

לאחר הטקס הקימו הורי ההנהגה דוכני מזון בסימן 70 שנה לישראל והדובדבן של הקצפת היה הזמר הלודאי המוכשר, ניר בנילוש אשר סחף את כולם בשירים ובריקוד.

מנהלת ביה"ס ענת אסף שיתפה את כולם כאשר דיברה בנימה אישית "כמי שנולדה, צמחה והצמיחה תלמידים רבים בעיר, ידענו תקופות טובות וכאלו שפחות טובות. ידענו שנים של ועדות קרואות על כל המשתמע מכך.. ובשנים האחרונות העיר לוד נמנית בין 10 הערים היציבות והמציגות מינהל תקין. ביום העצמאות האחרון חשתי גאווה לארח רבים מערים שכנות שהגיעו לשמוע אמנים מהשורה הראשונה אשר חלקם הגדול גדלו אצלנו בעיר לוד... ועל כך תודה ענקית לראש העיר עו"ד יאיר רביבו ולשותפיו"

"צוות ביה"ס המקצועי והמיומן יחד עם כלל התלמידים העמיקו השנה את הידע אודות מדינת ישראל בתחומים השונים ואף עסקו בפעילות אקטיביסטית כגון תיעוד סיפור חייהם של אזרחים מוותיקי העיר, חונכות של ילדי הגנים ועוד. אני שמחה שהצלחנו לייצר עוד חוויה אישית משותפת אשר ללא כל ספק תיחרט בזיכרון של כולנו" סיכמה מנהלת ביה"ס.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום