הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

גמלאי לוד- תלמידי העיר מחכים לכם!
חדשות

גמלאי לוד- תלמידי העיר מחכים לכם!

זה הזמן להצטרף לידיד לחינוך לקראת שנת הפעילות תשע"ט בבתי הספר בלוד

בתמונה: רעננים ומחויכים, גמלאי ידיד לחינוך בלוד

"אני מוכרחה לומר שאתם לא נראים כמו מורים בסוף השנה, אתם רעננים ומחייכים, זהו כנראה סוד הקסם של ההתנדבות בידיד לחינוך. ההתנדבות היא תרופת מנע, התנדבות משאירה אותנו בריאים וחיוניים, אדם נותן מעצמו למען האחר ומקבל שבעתיים, סביבת ההתנדבות שלנו שמחה והדיבור עם התלמידים הוא בגובה העיניים. את המסר הזה כדאי להעביר לכל הפורשים לגמלאות כדי שיבוא לראות כמה זה עושה לנו טוב", כך פתחה מירי דקל, רכזת ידיד לחינוך בלוד,  את מפגש סיום שנת הפעילות בקבוצת ידיד לחינוך בלוד שנערך בספרייה המקסימה של בית הספר "מעפילים" בעיר. מירי ברכה את המתנדבים על שנה של עשייה התנדבותית מכל הנשמה, על התחייבות והקשבה ועל הנכונות להירתם למאמץ חינוכי רחב בעיר לוד.

ידיד לחינוך מרימה באופן שווה 2 דגלים: תרומה למערכת החינוך ותרומה לאיכות חיי הגימלאי. במסגרת זו נהנים המתנדבים מקבוצת שייכות, מפגשי הכשרה וחברותא, טיול ועוד. בסיום המפגש נהנו המתנדבים מ"החוויה היפנית" - הרצאתו המעשירה של אריה שיבי, מתנדב ידיד לחינוך בהרצליה ולשעבר קונסול התרבות של ישראל ביפן שפתחה צוהר לאופיו של עולם החינוך היפני. שרון כץ, מנהלת השיווק ופיתוח המשאבים בידיד לחינוך בירכה את המתנדבים, סיפרה להם בקצרה על הנושאים שעל סדר היום בידיד לחינוך ואיחלה חופשה נעימה וחזרה חלקה לפעילות בתחילת שנת הלימודים הבאה. בסיום המפגש חולק שי צנוע למתנדבים ומירי הודתה לשותפים של ידיד לחינוך בעיריית לוד ובעיקר לשרה אריש, מנהלת מחלקת פרויקטים וסל תרבות באגף החינוך, "הקשובה לנו כל השנה ומסייעת רבות, למלי, מנהלת בית הספר, על האירוח החם של מפגשי הקבוצה לאורך השנה".

קבוצת ידיד לחינוך בלוד מונה היום 24 מתנדבים התורמים למערכת החינוך בלוד 2,866 שעות של גמלאי ותלמיד. גמלאי לוד והסביבה – זה הזמן להיות ידידים לחינוך. להצטרפות מירי דקל 050-6654902קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום