הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

בני הנוער בלוד מובילים מהפכה סביבתית לשימוש מושכל בחשמל
חדשות

בני הנוער בלוד מובילים מהפכה סביבתית לשימוש מושכל בחשמל

בתמונה: באירוע סיום התוכנית 'עיר- חכמה טכנולוגית ומתקדמת" בלוד

במסגרת מדיניותה לשמירת איכות הסביבה ולהתייעלות אנרגטית, פועלת חברת החשמל ומקדמת תכניות ופרויקטים  הקשורים לתהליכי חינוך והגברת המודעות לשינוי התנהגותי בנושא צריכת החשמל.

אירוע סיום התוכנית 'עיר- חכמה טכנולוגית ומתקדמת" בלוד לשנת הלימודים הנוכחית אותו מובילה ברשויות המקומיות ברחבי הארץ חטיבת שיווק ורגולציה בחברת החשמל,  התקיים בשבוע שעבר באשכול הפיס אורט לוד, בהשתתפות שלום עזרן, מנהל אגף החינוך בעיריית לוד, שמעון ביגרון, מתכנן רשת וחל"ב במשרד אזור רמלה- לוד, יסמין סלע-שגיא מהמחלקה לקשרי ציבור האמונה על התכנית, ותלמידים משישה בתי ספר בעיר.

תכנית חינוכית חדשנית זו משלבת תכנים, שיטות ודרכים המזמנים למשתתפיה אתגר כמובילים בחברה ובקהילה בבניית העתיד של כולנו ובקידום התנהגות אזרחית אחראית בנושא שימוש מושכל וחסכוני בחשמל כדרך חיים.

התכנית אותה מנהלת יסמין סלע- שגיא, הופעלה השנה ב-80 חטיבות ביניים במערכת החינוך בכל המגזרים. תלמידי ששת בתי הספר בלוד עברו תהליכי הוראה מגוונות ולמידה משמעותית וחווייתית תוך שילוב הנושא לתחום ה iot- האינטרנט של הדברים,  פעלו בקהילה הסמוכה לבית הספר, נפגשו עם בעלי מבנים קהילתיים ביישובם והציעו להם מגוון פתרונות להתייעלות אנרגטית בהם.

אורן הלמן , סמנכ"ל שיווק ורגולציה: "אנו, בחברת החשמל, מייחסים חשיבות עליונה לאיכות השירות ושוקדים כל העת על שיפורו תוך העמדת הלקוח במרכז תשומת הלב. אנו מאמינים כי תפקידה של החברה אינו מתמצה רק בהיותה ספק שירות חיוני, וכי מחובתה לתרום לקהילה בתוכה היא פועלת, ולחשוף את פניה המקצועיות והאנושיות, כחלק מהשיח העסקי השוטף שלה. כחברה, אשר לעשייתה יש השלכות על הסביבה, בוחרת חברת החשמל גם לגלות אחריות סביבתית, ומדגישה את נושא השימוש המושכל והחסכוני בחשמל"קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום