הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

גמר ליגת רמדאן לנוער לשנת 2018
חדשות

גמר ליגת רמדאן לנוער לשנת 2018

בתמונה: בסיום ליגת רמדאן לנוער 2018

כמיטב המסורת בלוד, גם השנה התקיימה ליגת הרמדאן לנוער. 8 קבוצות נוער משכונות העיר התמודדו במשחקים המקדימים שהתקיימו במהלך חודש הרמדאן, עד לשלב הגמר, והכל באווירה ספורטיבית ומכובדת.

הליגה יצאה לפועל בשיתוף פעולה של תכנית 'עיר ללא אלימות' ומתנ"ס שיקגו, בריכוזו המסור של אדהאם אבו-לבן, רכז הנוער מטעם עיר ללא אלימות, והתגייסות של כל צוות המתנ"ס שסייעו בהובלת הקבוצות, שיפוט במשחקים ובכל הנדרש.

משחק הגמר התקיים במגרש הגדול והמחודש בשכונת נווה שלום שהתעורר לחיים, הודות להשקעה המרובה של אגף הספורט והנהלת העירייה במקום.

במעמד המכובד של הענקת הגביעים והמדליות לקבוצות הזוכות השתתפו פאתן אל זינאתי  - מנהלת מתנ"ס שיקגו, אמג'ד אזברגה - מנהל שלוחת מתנ"ס נווה שלום, שירין נטור-חאפי - מנהלת תיכון אורט ערבי, ואיתן לוי מנהל תכנית 'עיר ללא אלימות'.

כיבדו בנוכחותם חברי המועצה עבד אזברגה, אכראם סקאללה ופראג' אבן פראג', שבירכו והעניקו תעודות, גביעים ומדליות לקבוצות ולשחקנים.

איתן לוי, מנהל תכנית 'עיר ללא אלימות': "אני שמח להמשיך ולסייע לקיום המסורת היפה הזו, באווירה ספורטיבית, מה שבא לידי ביטוי לא רק בתחרות אלא גם בהענקת גביע מרכזי לקבוצה ההוגנת, ניפגש בליגת השכונות לנוער בחופש הגדול"קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום