הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

בית חינוך "זבולון המר" בלוד חוגג 70 שנה לעיר ולמדינת ישראל
חדשות

בית חינוך "זבולון המר" בלוד חוגג 70 שנה לעיר ולמדינת ישראל

בתמונה: תלמידי זבולון המר בדגלי כחול לבן, חוגגים 70 למדינה ולעיר לוד

בי"ס "זבולון המר" מצדיע למדינת ישראל ולכוחות הביטחון! בשבוע שעבר התכנסו ברחבת בית הספר, תלמידים, הורים והצוות חינוכי ויצאו יחד לתהלוכה ססגונית ברחבי שכונת גני אביב, בדגלי כחול לבן ,בשירים וריקודים.

בהמשך התכנסו כולם ברחבת בית הספר בנוכחות מכובדי העיר, ובזו אחר זו עלו שכבות הגיל והציגו את הנושא אותו למדו וחקרו במהלך השנה, מפת ארץ ישראל, מקורות המים, המצאות ישראליות וכן את הקולנוע הישראלי ששיקף בכל עשור את המציאות הישראלית. 

התלמידים הפליאו במופעי זמר ושירה ממיטב הזמר הישראלי, מצעד דגלים מרשים לצלילי שירי הלהקות הצבאיות לדורותיהם. למשמע קולו של דוד בן גוריון על הכרזת מדינת ישראל, יצאו כל תלמידיי בית הספר בריקודי הורה מעגלים לשיר "סובו מעגלים".

בבית חינוך "זבולון המר" לא שכחו גם את הגופים בישראל ששומרים מדי יום על ביטחון התושבים, וערכו יום ילק"מ (יום קהילה ומשטרה) כדי להודות לכל נותני השירות במדינה, משטרת ישראל, מגן דוד אדום, וכיבוי האש. ביום זה הכירו התלמידים את פעילויותיהם הרבות של השוטרים, הפרמדיקים ולוחמי האש, ולבסוף התענגו לצלילי תזמורת המשטרתית שהצעידה את כל התלמידים והצוות והזכירה לכולם עד כמה כולם גאים במדינתנו ויודעים שכאן הכי בטוח!

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום