הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

יש מי שדואג לעסקים בלוד
חדשות

יש מי שדואג לעסקים בלוד

עיריית לוד בשיתוף משרד הכלכלה ומעוף יורדים לשטח ונותנים מענה מידי לעסקים

בתמונה: יורדים לשטח: סיור של נציגי עיריית לוד ומעוף באזור התעסוקה הצפוני בלוד

ברוך סילבר מעיריית לוד, מנהל א.ת. צפוני בלוד, וצוות מעוף מטעם משרד הכלכלה, נפגשו עם עסקים באזור התעשייה כדי להכיר מקרוב את הבעיות, האתגרים והצרכים של החברות בכדי לנסות ולסייע במתן פתרונות.

ברוך סילבר מציין כי "יש חשיבות גבוהה לביקורים בשטח, רק כך אפשר להבין את הצרכים האמיתיים של העסקים ולבחון פתרונות מחוללי שינוי. במסגרת הסיור התארחנו בחברות מצליחות ומתקדמות ונחשפנו לפתרונות מתקדמים. אנו עדים לעסקים ותיקים וצעירים הנמצאים עם הפנים קדימה ומבקשים לקבל כלים וליווי ולעבור לשלב הבא".

בין העסקים בהם ביקרו: תהלה (עיבוד מתכת), אחים עייני (ניקוי שטיחים), ספא קוסמטיקס, סנסורי (בית תוכנה), עמותת קולות, המכון הגיאופיסי לישראל ועוד.

מיכל גליקמן מנהלת סניף מעוף האזורי: "אנחנו מודעים לכך שלכל עסק יש את האתגרים שלו וזה משתנה בין התחומים, הענף, הוותק, וכמובן התחרות. כולם משפיעים על הצלחתו של העסק. המכנה המשותף של כולם זה הגן היזמי שכל הזמן דוהר קדימה. אנו שמים לב כי בעלי עסקים שמתפתחים, לומדים ומביאים חידושים ואינם עומדים במקום בשוק מתפתח, הם אלו שגם מצליחים. לנו במעוף ,יש את היועצים המקצועיים לסייע ולגשר במקומות בהם יש פערים וזקוקים לחיזוק. כאשר העסקים משתפים  פעולה בתהליך, ניתן להגיע יחדיו לפתרונות המייצרים שינוי משמעותי".

אורי פיצ'וטו, מנכ"ל המכון הגיאופיסי לישראל : "העסק נעזר בשירותי המעוף בשנה החולפת, וזאת בנושאי תקינה. יצוין כי הייעוץ היה אפקטיבי ומשמעותי. כעת נבחנת ע"י החברה אפשרות כניסה לתהליכי תקינה נוספים בנושאי איכות הסביבה ותקן בטיחות. לשם כך, המכון ישמח להמשיך ולקבל יעוץ מהמומחים של מעוף".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום