הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לאהבה אין גיל: חתונה מאוחרת לזוג קשישים בלוד
חדשות

לאהבה אין גיל: חתונה מאוחרת לזוג קשישים בלוד

החתן והכלה עם הרב יענקלה גלויברמן שהשיא את הזוג כדת משה וישראל ועם שרה שמואלי מנהלת המועדון

אי אפשר שלא להציג את המתנדבת שושי חן (במרכז) שליוותה וסייעה רבות להצלחת האירוע

ארוחה כיד המלך עם עשרות מוזמנים, בני משפחה, אורחים וחברי המועדון

במועדון " ציפורי" בלוד מגשימים חלומות. בשבוע שעבר נערכה במועדון  חתונת השנה  של בני הזוג ג'רמן  ואדמונד  מלם- חברי המועדון.

הכל החל כאשר הכלה ג'רמן (70), סיפרה למנהלת המועדון  שרה שמואלי, כי יש לה חלום להינשא כדת משה וישראל עם רב, חופה ומוזמנים. היא סיפרה כי אדמונד (74) היה אהבת נעוריה, הם הכירו בצרפת, ובגיל 14 נקלטה להריון, אך משפחותיהם אסרו עליהם להינשא. הם חיו יחד ללא נישואין עד שבנם הגיע לגיל מצוות, והרבנות בצרפת התנתה את עריכת טקס בר המצווה בעריכת טקס נישואין, וכך נישאו בנוכחות 2 עדים וחלומה לחתונה מפוארת נגוז.

מנהלת המועדון נרתמה מיד למשימה כדי לשמח את ליבם של זוג חברי המועדון, והחלה בהפקת חתונה מהסרטים לזוג האוהבים.

החתונה נערכה במועדון ציפורי בעיר. את פני החתן והכלה קידם שטיח אדום שהוביל לחופה יפהפייה ומנצנצת. ארוחה כיד המלך הוגשה על שולחנות מפוארים לכל הבאים, בהם בני המשפחה, עשרות אורחים וכמובן חברי המועדון הוותיקים, בשילוב הופעות אומנותיות, נגן חצוצרה, זמרת ורקדנית בטן.

החתונה המשמחת והמרגשת, התאפשרה הודות לשיתוף פעולה של מס' גורמים, בהם הרב יענקלה גלויברמן שהשיא את הזוג כדת משה וישראל, חברת "נשר" אשר לקחה את מועדון ציפורי תחת חסותה בכלל וסייעה רבות להצלחת האירוע בפרט, והמתנדבת שושי חן, אשר ליוותה, תרמה וסייעה להצלחת האירוע.

מנהלת מועדון ציפורי מסרה את תודתה לכל השותפים שסייעו כל אחד בתחומו, לראש העיר שמסר את ברכתו לבני הזוג, לאורלי דהן, מנהלת האגף לשילוב חברתי על הקצאת כל המשאבים האפשריים כדי לשמח את גימלאי המועדון, לסגן ראש העיר הממונה על הרווחה, לסיגן בנימין מנהלת המחלקה לקשיש, ולכל האורחים וחברי המועדון אשר כיבדו את האירוע בנוכחותם.

יישר כח גדול למנהלת המועדון, שרה שמואלי ששימחה את הזוג היקר והוכיחה להם כי לאהבה אין גיל ולא חוקים וכי אף פעם לא מאוחר להגשים חלום..קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום