הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"




הודעות הדובר

לוד – עיר מנגנת בקונצרט ענק באצטדיון העירוני
חדשות

לוד – עיר מנגנת בקונצרט ענק באצטדיון העירוני

הפקת ענק עם 600 הנגנים הצעירים על משטח הדשא באצטדיון העירוני

הוקרה לצוות המורים ובמיוחד למני מטלון, מנהל תכנית עיר מנגנת שניצח על כל מהלך הערב

ברכה בשם ההורים, מוטי מורד, יו"ר אגודת שוחרי המוסיקה בלוד

יציעי האצטדיון העירוני גדושים באלפי הורים המריעים בהתלהבות

גאווה עירונית! האצטדיון העירוני בלוד ידע כבר אירועי ענק, כאשר היציעים מלאים באלפי צופים המריעים בהתלהבות. אלא שהפעם אין המדובר במשחק כדורגל, אלא במופע ענק, מדהים, מרשים ומרגש של כ-600 נגנים צעירים, תלמידי בתי הספר היסודיים בלוד הלומדים בתכנית עיר מנגנת בכלי פריטה, כלי קשת, כלי נשיפה וכלי הקשה.

הערב המיוחד, לסיכום שנת הלימודים תשע"ח, הוקדש ל- 70 שנות עצמאות ישראל, עם שירים ומנגינות על טהרת המוסיקה הישראלית ומוסיקה שנכתבה על-ידי ישראלים אותן ביצעו תלמידי תכנית "עיר מנגנת" בכלי נשיפה והקשה בהנחייתה של מירי ויגדורברט; כלי קשת בהנחייתו של בוריס פורטנוי, וכלי פריטה בהנחייתו של אהרון אהרונוב.

כמו כן הופיעו הרכב תוכנית "רימון בלוד" בהנחיית עופר זינגר, הרכב "חדר 17" של יחידת הנוער העירונית בהנחיית ליאור נעמן, המקהלה העירונית בהנחייתה של  חוה שייך, וכולם מלווים בתזמורת הנוער הייצוגית הנפלאה של לוד בניהולו של מני מטלון.

הערב המיוחד התקיים במעמד קברניטי העיר,מנהל אגף החינוך שלום עזרן, חברי מועצה ובכירי העירייה, יו"ר אגודת שוחרי מוסיקה בלוד מוטי מורד, מנהלי ומנהלות בתי הספר ואלפי הורים ובני משפחה שנהנו מביצועיהם של ילדיהם.

מנחה הערב, דובר העירייה יהורם בן ארוש, הודה לכל צוות המורים, ההורים והתלמידים, ובמיוחד למני מטלון מנהל תכנית עיר מנגנת ובית הספר למחוננים ומצטיינים במוסיקה שניצח על כל מהלך הערב, וכן לכל אנשי עיריית לוד שעמלו וטרחו ובהם אנשי תחום התרבות העירונית בראשותה של אורית עופר יחד עם המפיק זיו דאלי, וכן לאנשי הלוגיסטיקה, התפעול, ההגברה, התאורה, שעמלים כל העת למען פריחת חיי התרבות בעיר.

כל מצטייני ומצטיינות תכנית "עיר מנגנת" מכל בתי הספר בתוכניות השונות, קיבלו תעודות הצטיינות לקול תשואות הקהל.

"איזו עוצמה! אירוע בלתי נשכח" נמסר מעיריית לוד "פרויקט עיר מנגנת הוא אחד הפרויקטים היפים במדינה ולעיני אצטדיון מלא באלפי הורים ואורחים התגאינו שוב בחינוך ובתרבות שלנו. יישר כח לאגפי החינוך והתרבות על הפקה מושלמת"!

 



קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום