הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

"אליפות לוד הפתוחה" הוסיפה כבוד וגם את האליפות בטניס שולחן ללוד
חדשות

"אליפות לוד הפתוחה" הוסיפה כבוד וגם את האליפות בטניס שולחן ללוד

דני פודגוריאנו, מריאן גריסרו, שלמה אברמוביץ ומאיר אליהו

אלופי האליפות: השלישיה הלודאית, ירמיהו מלודי, דן סולודר, ודוד אלכסנדוביץ

בשבת האחרונה נערכה באולם הספורט בשכ' גני אביב בלוד, "אליפות לוד הפתוחה" בטניס שולחן, לזיכרו של מאמן נבחרת ישראל בטניס שולחן,  למבי פודגוריאני ז"ל - האיש שהגיע ללוד כדי לעזור ולעודד את הקבוצה אשר הוקמה בראשית שנות השמונים. למבי לקח על עצמו לשחק וגם  לאמון את הקבוצה וכעבור שנתיים בלבד כבשה את הליגה ואף זכתה באליפות המדינה.

מר טניס שולחן בלוד וחבר מועצת העיר, שלמה אברמוביץ שהעביר את הפרטים לידיעה כפי שפורסמה באתר "רמלודנט", מסר כי למבי אימן גם את נבחרת ישראל שבה שיחקו רבים משחקני הקבוצה הלודאית כמו יצחק אברמוביץ, צור הס, מיקי קידר, שמעון קלברס ואחרים. שלמה בטוח כי ללמבי יש זכויות רבות בהצלחת הטניס שולחן בלוד מאז ולתמיד. זאת הפעם הרביעית שמתקיימת "אליפות לוד הפתוחה" הפעם השתתפו בה כ-120 שחקנים מרחבי הארץ. האורחים הרבים שהגיעו יחד עם שחקני הטניס, נשארו המומים מפריסת 14 שולחנות הטניס באולם הספורט המפואר שנבנה ע"י מפעל הפיס. בין הנכבדים שנכחו באליפות לוד הפתוחה, פרט לשלמה אברמוביץ, ניצפו:  מריאן גריסרו - חבר הנהלת הוועד האולימפי, איזו וינר - רכז טניס שולחן במרכז הפועל, מטי בש הבעלים של חברת בש-גל, גבי פנחסוב-שחקן הנשמה של האגודה הלודאית,  דני פודגוריאנו, הבן של למבי פודגוריאנו ז"ל ומאיר אליהו - מנהל אגף הספורט בעיריית לוד. כמובן שבאו כדי להציץ, גם רבים מתושבי לוד ואחרים מרחבי הארץ.

האליפות הפתוחה אירחה כ- 120 שחקנים גילאי 11, 13, 15 ו- 18, ששיחקו לאורך כל היום. את האליפות קטפו שלושה שחקנים מהקבוצה הלודאית: במקום הראשון זכה ירמיהו מלודי, במקום השני דן סולודר ובמקום השלישי דוד אלכסנדוביץ. כבוד והערכה מגיעים גם למאמן איציק אברמוביץ. כל השחקנים בדרגים ובגילאים השונים שהגיעו למקומות הראשונים, זכו במדליות ובגביעים. שלושת הבוגרים אלופי האליפות הפתוחה זכו גם בפרסי כסף מחברת "בש- גל" שגם העניקה את חסותה למשחקי האליפות הפתוחה.

שלמה אברמוביץ נשא דברים לזיכרו של למבי פודגוריאנו ז"ל, "האיש עם הנשמה הטובה שהגיע ללוד כדי לעזור לקבוצה אשר ראה בה כקבוצה שיכולה להגיע רחוק ואכן , אחרי שנתיים הפכה הקבוצה הלודאית לקבוצה הטובה ביותר בארץ, ולא רק בזכות האליפות שבה זכתה,  אלא בגלל הפיכת ענף הטניס שולחן לענף מאוד פופולרי בקרב הנוער בלוד" כפי שציין בדבריו .דני, הבן של למבי הודה בחום רב לשלמה על דבריו ולא חסך דברי שבח על הארגון המושלם של איציק אברמוביץ.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום