הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

מאות ילדי לוד האירו את העיר בל"ג בעומר
חדשות

מאות ילדי לוד האירו את העיר בל"ג בעומר

מופע מרהיב בסיום תהלוכת בית חב"ד רמות לוד בפארק בשד' ירושלים

מאות ילדים בתהלוכת בית חב"ד שערי עליה בשכונת גני אביב

מאות ילדי העיר לוד צעדו בתהלוכות ססגוניות שהתקיימו בעיר, האחת שאורגנה ע"י בית חב"ד רמות לוד בהנהלת השליח הרב יחיאל שי' עמר, והשנייה בשכונת גני אביב, שאורגנה על-ידי בית חב"ד שערי עליה בלוד, בראשות השליח ורב השכונה הרב אברהם חזן, עם השלוחים הרב דב קוק, והרב חיים ברוד, בשיתוף ובסיוע  עיריית לוד

בתהלוכה הראשונה צעדו מאות מילדי העיר מכל רחבי השכונות בעיר שכונת חב"ד -המרכזית שאליה הצטרפו ילדי רמת אלישיב ,ילדי גני יער, ילדי שרת ועוד. בסיום התהלוכה התכנסו הילדים בגן המרכזי שבעיר ליד רחבת הקניון. את הכנס כיבדו ראש העיר  עו"ד יאיר רביבו הי"ו, שבירך את הקהל לרגל היום המיוחד, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך יוסף חיים הרוש , המרא דאתרא של שכונת חב"ד הרב ברוך בועז יורקוביץ שליט"א, שדיבר על הברכות המיוחדות שניתן לקחת מיום קדוש וסגולה זה לכבודו של רשב"י.

לאחר מכן הילדים צפו בפעלוליהם של הצמד שי ורועי שגם אמרו יחד עם הילדים תינוקות של בית רבן את שנים עשר הפסוקים, וגולת הכותרת הייתה טקס גזיזת השערות " החאלק'ה " של אנ"ש ותושבי העיר שהביאו איתם את ילדי החמד אל הבמה לגזיזת השערות ע"י נכבדי הקהל.

בתהלוכה השנייה צעדו מאות מילדי גני אביב בלוד. בראש התהלוכה, שיצאה מרחבת בית הכנסת חב"ד לעבר אולם הספורט, צעדו מתופפי "צבאות השם", עם תופים ומחולות ולאחריהם כל הילדים עם הוריהם, בהדרכת תלמידות "בנות מנחם". משטרת לוד  בכוחות מתוגברים, אבטחה את האירוע.

בכנס שהתקיים, בהנחייתו של הרב משה הורביץ, נשא דברים, השליח הראשי ורב השכונה הרב אברהם חזן, והתקיים מופע מיוחד של אמנים, שהלהיב ושימח את הילדים.

בזה אחר זה עלו הילדים לאמירת פסוקים ובסיום חולקו לילדים ספרונים וממתקים, ונערכה הגרלת פרסים יקרי ערך.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום