הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

אות מצטיינת המחוז למורה ג'ני איטלמן מבי"ס "לוי אשכול" בלוד
חדשות

אות מצטיינת המחוז למורה ג'ני איטלמן מבי"ס "לוי אשכול" בלוד

ג'ני שלנו מצטיינת מחוז גאים בך לוי אשכול. המנהלת וצוות ביה"ס מפרגנים לג'ני

מימין המנהלת ענת אסף, המפקחות גילה חרזי וארנה חריטן, והמצטיינת ג'ני איטלמן

עוד גאווה למערכת החינוך הנפלאה בלוד. בית ספר "לוי אשכול" בלוד בניהולה של ענת אסף, זכה להכרה ולהוקרה במשרד החינוך, עם זכייתה של המורה למוסיקה ג'ני איטלמן כמורה מצטיינת ויקירת החינוך המוזיקלי במחוז מרכז.

זכייתה של ג'ני איטלמן, מהווה נדבך נוסף הממצב את בית ספר "לוי אשכול" בלוד, כבית חינוך המוביל למצוינות.  הטקס המרגש התקיים בהיכל התרבות בכפר-סבא, באירוע "פסיפס ישראלי", בהשתתפות מובילי המוסיקה במערכת החינוך בישראל. במהלך הטקס הוקרן סרטון המציג את העשייה המוסיקלית הענפה בבית הספר "לוי אשכול", סרטון שגרף שבחים רבים, לאחריו הוזמנה ג'ני הנרגשת אל הבמה כדי לקבל את תעודת ההצטיינות מידי בצלאל קופרווסר, מפמ"ר המוזיקה, ואורנה חריטן, מפקחת על החינוך המוזיקלי במחוז מרכז.

בתעודת ההצטיינות שהוענקה לג'ני נכתב: "על היותך מעוררת השראה, משאירה חותם ויוצרת תרבות חינוכית- מוזיקלית בביה"ס לוי אשכול בלוד ובקהילה. מובילה את תלמידיך להישגים מוזיקליים ואומנותיים, יוזמת פעילויות מוזיקליות ורותמת את קהילת ביה"ס לעשייה נלהבת בתחום, פורצת דרך, מגיעה אל מחוזות חדשים וסוחפת אחריך את תלמידיך, מהווה מודל ואשת חינוך ראויה, סקרנית, מתחדשת, לומדת ומתמקצעת ורואה בעבודה החינוכית - מוזיקלית שליחות. תרומתך  לפרט ולקהילה הינם ייחודיים. על היותך כזו, על השקעתך ועל שנים של נתינה, מסירות ושל אמונה בכוחה של המוזיקה לשנות עולמות, מצאנו אותך ראויה לקבל פרס הצטיינות ויקירת החינוך המוזיקלי".

את המעמד כיבדו בנוכחותם, מנהל אגף החינוך שלום עזרן, מפקחת ביה"ס גילה חרזי, המנהלת וכל צוות ביה"ס.

ענת אסף, מנהלת בי"ס לוי אשכול: "מרגש! ג׳ני מדהימה וראויה ביותר. המוטו שלנו, 'אשכול מקום לגדול', בא לידי ביטוי בכל תחומי הלימוד בביה"ס, והוא בולט במיוחד בתחום המוסיקה, בזכותה של ג'ני. אני מבקשת להודות לראש העיר על האמונה והשותפות לעשייה החינוכית, למנכ״ל העירייה אהרון אטיאס ולסגן ראש העיר יוסי הרוש, מחזיק תיק החינוך, למנהל אגף החינוך שלום עזרן , ולכל קהילת בית חינוך אשכול, בע״ה שנזכה לקצור עוד ועוד הצלחות"

יוסי הרוש, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: "בכל פעם שאני מגיע לביה"ס אשכול אני מתפעם מהעשייה החינוכית, מהתלהבות הצוות ומנהלת ביה"ס, ומגאוות היחידה של המורים, התלמידים וההורים. ג'ני היא ההוכחה לאיכותם של המורים שלנו בלוד. החינוך בראש ובגדול!"

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: "בזכות מורים מעולים כמו ג'ני, ויש לנו רבים כאלה במערכת החינוך בלוד, זכינו לאחרונה בפרס החינוך הארצי לשנת תשע"ז. זו מערכת שיש בה אומץ, אמונה ואהבה, מרכיבים שהם הכרחיים להגיע למצוינות בחינוך, ואת כולם אפשר למצוא בביה"ס לוי אשכול ובג'ני. כל הכבוד!"

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום