הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

עיריית לוד מציגה: איכות ומצוינות ניהולית לשנת 2018
חדשות

עיריית לוד מציגה: איכות ומצוינות ניהולית לשנת 2018

בתמונה: מובילי תכנית העבודה לשנת 2018: ראש העיר יאיר רביבו, המנכ"ל אהרון אטיאס, ומתכללת התכנית אפרת אברהם

כמדי שנה, מכינים מנהלי העירייה את תכנית העבודה מקושרת התקציב שאושר לשנה הקרובה, כחלק מתרבות ארגונית של עירייה יוצרת ויוזמת, המציבה על סדר יומה את האיכות והמצוינות, תוך שיפור מתמיד של השירותים והתשתיות.

התכנית אשר גובשה עם תחילת השנה, הוצגה השבוע בפני כל מנהלי האגפים, המחלקות ויחידות העירייה, בכנס מרשים שהתקיים ב"מרכז רוח אדם" - המרכז החדש שמשלב בין פסיכואנליזה ומדיטציה, שהוקם  בסמוך לקריה המדעית טכנולוגית אורט לוד ע"ש זייל, במבנה אשר שימש בעבר את תיכון שקדיאל.

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, ציין כי תוכנית העבודה לשנת 2018 מאגדת בתוכה היבטים נרחבים של איכות ומצויינות ניהולית, יכולת תכנון לטווחי זמן שונים, סדר עדיפויות עירוני, תקציב מאוזן ומחויבות ברורה של המנהלים והעובדים למימוש החזון העירוני. "תוכנית העבודה משקפת את השינוי המתחולל בעיר לוד, בחינוך, בהשקעה הגדולה בפיתוח, בתשתיות, ומעל לכל השרות לתושב", אמר ראש העיר,  ביטוי לעבודה משותפת ומאומצת של הנהלת העירייה ועובדיה, ואות כבוד המבטא הערכה והוקרה לעובדי העירייה השותפים לניהול מקצועי, תקין, יעיל ואחראי, חרף ההשקעות האדירות ובפיתוח העיר".

מנכ"ל העירייה, אהרון אטיאס, אשר הציג את עיקרי התוכנית, ציין כי הכנת תוכניות העבודה כללה דיוני מטה באשר למטרות העל של העירייה ובניית סדר עדיפויות ארוך טווח וחדשני. "תוכניות עבודה ע"פ מטרות ויעדים הנגזרים מהחזון שמוביל ראש העיר, מציבות לנו קו הליכה ויכולת להגיב במהירות וביעילות למציאות ולצרכים מידיים וזאת מבלי לאבד את הדרך שהתווינו לעצמינו, כך נגיע למציאות עדכנית תוך שאנו מובילים ומקדמים את הניהול האיכותי בעירייה, השקיפות ושיתוף התושבים. מדיניות המשתלבת בחזון הברור של ראש העיר ובפרויקטים האסטרטגיים  שיש לפתח בעשור הקרוב".

את תוכניות העבודה תכללה אפרת אברהם, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה וממונה על פניות הציבור, שציינה כי העירייה מובילה גישה ניהולית מודרנית המבוססת על התפיסה כי ארגון ציבורי בדומה לארגון עסקי  מתנהל על פי כלים ניהוליים מתקדמים המסייעים בהשגת המטרות.  "תפיסה זו מאפשרת לנו לחולל שינוי בחשיבה שלנו המנהלים,  מעבר לשוטף, לחשיבה רב שנתית המשלבת יוזמות ויכולת תכלול של הפרטים. עומס המשימות ומורכבותן מחייב כל מנהל לתכנן את צעדיו מראש, כך שיבטיחו שכל המשימות אכן ישיגו את ייעוד הארגון. מפגשי העבודה שהתקיימו היוו זירה לאתגר  לסנכרון רוחבי, להחלפת רעיונות בין המנהלים ויצירת דיאלוג".

ראש העיר מסר את תודתו למנכ"ל העירייה, אהרון אטיאס, שותפו לחתירה להישגים, למצוינות ולהתחדשות., לאפרת אברהם על הליווי וההטמעה של תוכניות העבודה, לכל מנהלי העירייה ועובדי העירייה על העשייה, החשיבה, המקצועיות וההתמדה בתהליך החשוב, וכן לאלונה מרק - סגנית מנהלת מפע"ם השפלה על הליווי והשותפות, ולחב' כוורת יועצים- לגידי פייטן ומאיה חריט  – יועצי התוכנית. "נמשיך ב"ה להצעיד את לוד קדימה, לעשות ולפתח את העיר לרווחת התושבים. אני בהחלט מאמין כי המשך הניהול התקין והמקצועי לצד שמירה על תקציב מאוזן, יבטיחו שירות טוב יותר לתושבי העיר ואת המשך פיתוחה וקידומה של העיר", אמר רביבו.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום