הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

בית חדש למועדון רוטרי לוד
חדשות

בית חדש למועדון רוטרי לוד

ברכת ראש העיר לחברי מועדון רוטרי לוד על משכנם החדש

 קביעת מזוזה כמיטב המסורת ע"י ראש העיר וסגנו

עם חברי רוטרי על רקע סמל המועדון

מועדון רוטרי לוד הפועל זו השנה ה-36 למען הקהילה בעיר לוד, חנך השבוע את ביתו החדש ברח' משה חיים שפירא ליד בית ספר ספיר.

האירוע המרגש התקיים במעמד חברי מועדון רוטרי לוד, חברי מועדון לשעבר, אורחים מ-7 מועדוני רוטרי, שותפי רוטרי לפעילות קהילתית, צמרת עיריית לוד – ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, ממלא מקומו אלי סער, סגן ראש העיר יוסי הרוש, חבר המועצה משה בונפיל ומנכ"ל העירייה אהרון אטיאס, כן נכחו נגידים לשעבר של רוטרי ישראל, אמיל אל אסמר, חבר מועדון לוד, גבי אורן ונגיד מיועד מתי הראל.

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, קבע את המזוזה ולאחריה החל הטקס הרוטריוני שנוהל ע"י נשיא המועדון ראובן גרנות, אשר הודה לראש העיר ולעיריית לוד על המשכן הנאה שהועמד לרשות המועדון.

ראשוני הדוברים היו אמיל אל אסמר ומתי הראל שהעלו על נס את פעילות המועדון והקשר עם הרשות. ראש העיר ציין את התהליך שעבר המועדון עד מציאת מקום הולם שישמש כבית החדש של המועדון, והפליג בדבריו על הקשר והתרומה של רוטרי וחבריה להקהילה. "בית נאה זה יוסיף לעשייה הקהילתית הענפה והחשובה של המועדון", אמר רביבו.

ראובן גרנות, נשיא המועדון, ואלברט סיון, נשיא המועדון לשעבר, הפתיעו את סגן ראש העיר יוסי הרוש והעניקו לו תעודת רישום בגלגל הזהב של רוטרי ישראל וזאת כהוקרה על פעילותו הבלתי נלאית להקמת בית זה.

בערב חגיגי זה הצטרף לשורות המועדון והארגון משה בונפיל, לו הוענקה סיכת חבר רוטרי.

את הערב ליווה בנגינה המוזיקאי ונגן הקלרינט יבגני פולינסקי. הערב המרגש הסתיים בשירת ההמנון.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום