הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

בית חינוך לוי אשכול ממשיך להוביל מצוינות בלוד
חדשות

בית חינוך לוי אשכול ממשיך להוביל מצוינות בלוד

בית ספר לוי אשכול בלוד זוכה להכרה ולהוקרה במשרד החינוך במחוז מרכז, עם קבלת ההודעה על זכייתה של המורה למוסיקה ג'ני איטלמן כמורה מצטיינת ויקירת החינוך המוזיקלי במחוז מרכז ■ ענת אסף מנהלת ביה"ס: המוטו שלנו, 'אשכול מקום לגדול', בא לידי ביטוי בכל תחומי הלימוד בביה"ס, והוא בולט במיוחד בתחום המוסיקה, בזכותה של ג'ני" ■ יוסי הרוש, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: " ג'ני היא ההוכחה לאיכותם של המורים שלנו בלוד. החינוך בראש ובגדול ■ ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: "ג'ני היא אשת חינוך שמהווה מודל לחיקוי בעיר. במערכת החינוך שלנו יש אומץ, אמונה ואהבה – מרכיבים שהם הכרחיים להגיע למצוינות בחינוך, ואת כולם אפשר למצוא בביה"ס אשכול ובג'ני".

 

בתמונה: 1.ג'ני איטלמן עם ראש העיר יאיר רביבו, סגנו יוסי הרוש, המנכ"ל אהרון אטיאס, ומנהלת ביה"ס ענת אסף (מימין)

2. מודל ואשת חינוך ראויה, סקרנית, מתחדשת, לומדת ומתמקצעת, ג'ני איטלמן

מערכת החינוך בלוד ממשיכה לקטוף פרסים והישגים. גולת הכותרת של ההישגים הייתה לפני כחודש, עם הודעתו המשמחת של שר החינוך נפתלי בנט על זכייתה של לוד בפרס החינוך הארצי לשנת 2017, זאת לאחר שחודשיים קודם לכן, זכתה לוד בפרס החינוך המחוזי. כעת מופנים הזרקורים לבית ספר לוי אשכול, אשר זוכה להכרה ולהוקרה במשרד החינוך במחוז מרכז, עם קבלת ההודעה על זכייתה של המורה למוסיקה ג'ני איטלמן כמורה מצטיינת ויקירת החינוך המוזיקלי במחוז מרכז".

את ההודעה המשמחת שהתקבלה מהפיקוח על החינוך המוזיקלי במשרד החינוך, העבירו בצלאל קופרווסר, מפמ"ר מוזיקה, ואורנה חריטן מפקחת על החינוך המוזיקלי מחוז מרכז, אשר מציינים בהודעתם כי "לרגל חגיגות ה- 70  למדינת ישראל,  הוחלט בפיקוח על החינוך המוזיקלי להוקיר את פועלם ותרומתם של המורים למוזיקה המצטיינים. חלקם של המורים בעיצוב הדור הבא של מדינתנו הינו גדול ומשמעותי, ומן הראוי כי מורים מצטיינים למוזיקה יקבלו הכרה והוקרה".

עוד ציינו כי המורה ג'ני איטלמן שנבחרה למורה המצטיינת למוזיקה, תייצג את העיר לוד ואת מחוז המרכז באירוע "פסיפס ישראלי" שיתקיים בתאריך 21.3.18 בהיכל התרבות בכפר סבא. בנימוקים לבחירה ציינו: "על היותך מעוררת השראה, משאירה חותם ויוצרת תרבות חינוכית- מוזיקלית בביה"ס לוי אשכול בלוד ובקהילה. מובילה את תלמידיך להישגים מוזיקליים ואומנותיים, יוזמת פעילויות מוזיקליות ורותמת את קהילת ביה"ס לעשייה נלהבת בתחום, פורצת דרך, מגיעה אל מחוזות חדשים וסוחפת אחריך את תלמידיך, מהווה מודל ואשת חינוך ראויה, סקרנית, מתחדשת, לומדת ומתמקצעת ורואה בעבודה החינוכית - מוזיקלית שליחות. תרומתך  לפרט ולקהילה הינם ייחודיים. על היותך כזו, על השקעתך ועל שנים של נתינה, מסירות ושל אמונה בכוחה של המוזיקה לשנות עולמות, מצאנו אותך ראויה לקבל פרס הצטיינות ויקירת החינוך המוזיקלי".

בית חינוך לוי אשכול בלוד אשר מציב את תלמידיו בחזית העשייה החינוכית החדשנית בלוד, זוכה לחשיפה המציגה את מקצועיות צוותי ההוראה בבי"הס, ואת ייחודיותו ויתרונותיו כבי"ס מקדם ומעצים הן בתחום הלימודי והן בתחום החברתי.

בביה"ס לוי אשכול מתקיימות תכניות ייחודיות במוסיקה שנעשות בשיתוף אוניברסיטת בר-אילן, כמו 'צליל ראשון' ו-'מה נשמע', תכניות שמטרתן לימוד לשמיעת ואהבת המוסיקה. כמו כן מתקיימות תכניות מוסיקה בשיתוף מכללת לווינסקי כמו 'כיתה מקהלתית', פרויקט העצמה מוסיקלי, הכולל שיעורי העשרה עם המרצים הטובים ביותר.

ג'ני, מורה למוסיקה כבר 29 שנים, מתוכן 22 בביה"ס אשכול. "אני מאמינה שהמוסיקה היא כלי לחיבור בין אנשים, ומאפשרת לתלמידים להמריא הכי גבוה, אם רק יאמינו בהם. ללא ספק, בבית הספר הזה – מאמינים בתלמידים, ובמורים – ומנהלת ביה"ס דואגת שהחלומות שלנו גם יתגשמו", אמרה ג'ני איטלמן, "אני מאמינה שבכל ילד יש חוש מוסיקלי, בכל תלמיד ותלמידה מסתתר קול יפה. התלמידים צריכים לקבל את הכלים הכי טובים כדי לגדול ולצמוח, אבל הם בעיקר צריכים חום ואהבה כדי להביא את הכישרון שלהם לביטוי ולמצוינות ואת כל אלה יש בביה"ס אשכול ובמערכת החינוך בלוד".

נועם –כיתה ח': "ללמוד עם ג'ני זה אומר שכל שיעור יש הפתעה, בכל שיעור יש משהו חדש, בכל שיעור לומדים ורואים דברים שלא רואים בשום שיעור אחר". ליזה, תלמידת כיתה ב':  "אני אוהבת ללמוד מוסיקה, הרבה בגלל ג'ני. היא בשבילי כמו אמא, דואגת ומחבקת, אבל גם מראה לנו איך מוסיקה יכולה לעזור לנו להיות הכי טובים בלימודים".

ענת אסף, מנהלת בי"ס לוי אשכול, התרגשה עם קבלת הבשורה המשמחת: "בי"ס אשכול בלוד, שם במרכז ההוויה שלו את התלמידים, שזה אומר מתן דגש על ההעצמה ופיתוח הכישרון של כל תלמיד ותלמיד. המוטו שלנו, 'אשכול מקום לגדול', בא לידי ביטוי בכל תחומי הלימוד בביה"ס, והוא בולט במיוחד בתחום המוסיקה, בזכותה של ג'ני. תפיסת ושיטות הלימוד הייחודיות שלה, יחד עם הגישה האנושית המעצימה – מצליחה להגיע ללב של כל תלמיד וכמובן להצלחה ולמצוינות במוסיקה. האקלים הבית ספרי הייחודי בבית הספר אשכול, לצד אישיותה יוצאת הדופן של ג'ני - מובילים את התלמידים להישגים מוסיקליים ואמנותיים מעולים בכל קנה מידה".

יוסי הרוש, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: "בכל פעם שאני מגיע לביה"ס אשכול אני מתפעם מהעשייה החינוכית, מהתלהבות הצוות ומנהלת ביה"ס, ומגאוות היחידה של המורים, התלמידים וההורים. ג'ני היא ההוכחה לאיכותם של המורים שלנו בלוד. החינוך בראש ובגדול!"

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: "ג'ני היא אשת חינוך שמהווה מודל לחיקוי בעיר. היא סקרנית, חדשנית, אשת מקצוע למופת, ובעיקר היא רואה בעבודתה החינוכית המוסיקלית - שליחות. בזכות מורים מעולים כמו ג'ני, ויש לנו רבים כאלה במערכת החינוך בלוד, זכינו לאחרונה בפרס החינוך הארצי לשנת תשע"ז. זו מערכת שיש בה אומץ, אמונה ואהבה – מרכיבים שהם הכרחיים להגיע למצוינות בחינוך, ואת כולם אפשר למצוא בביה"ס אשכול ובג'ני".

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום