הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

פקחי עיריית לוד, נחישות ורגישות!
חדשות

פקחי עיריית לוד, נחישות ורגישות!

בתמונה: קשוב, אמפטי ונכון לסייע, הפקח אוריאל אורי זבידה

דיירי בניין מרח' צמח צדק 17 בלוד, שלחו השבוע לראש העיר, למנכ"ל העירייה ולמנהל הפיקוח העירוני, מכתב תודה מרגש שבו הם מוסרים את הערכתם לפקח העירייה, אוריאל אורי זבידה, על נכונותו לסייע בפתרון בעיית ביוב במקלט הבניין, מפגע תברואתי שנמשך שנים ארוכות לאחר שאחד מדיירי הבניין הכניס ציוד שמנע את הכניסה למקלט.

"הדבר הפך לבלתי נסבל ולכן פנינו לראש העיר ולמנהל הפיקוח העירוני" מציינים דיירי הבניין ומוסיפים כי בנובמבר 2017 הגיע הפקח אוריאל זבידה שלקח את הטיפול בשיא הרצינות והמקצועיות, ותוך זמן קצר פונה המקלט בכל חפץ באופן שאפשר את הטיפול בבעיית הביוב.  "ללא העקשנות וההתמדה של אוריאל זה לא היה קורה. הוא היה קשוב, אמפתי וגילה סבלנות רבה. הטיפול שלו היה מקצועי ויחד עם זאת תוך רגישות כאשר הוציא יחד עם חבריו לצוות את מי הביוב כדי למנוע אסון חלילה".

בפנייה אישית לאוריאל מציינים הדיירים במכתבם: "אנו מודים לך מקרב לב בשם כל דיירי הבניין על הטיפול, הזמינות ההקשבה, הנכונות לסייע, ומאחלים לך שתמשיך להעניק מיכולותיך ומכישוריך באותה הנדיבות שהענקת לנו, לכל אלה הזקוקים לכך".

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו מסר ברכת יישר כח לפקח העירייה אוריאל זבידה על עבודתו המסורה והודה לתושבים על הכרת הטוב.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום