הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לוד רצה קדימה ומנצחת במרוץ לוד החמישי!
חדשות

לוד רצה קדימה ומנצחת במרוץ לוד החמישי!

מרוץ לוד הפך זה מכבר למסורת מצליחה ומבוקשת. ביום שישי האחרון הסתיים לו עוד מרוץ מוצלח ומרשים בלוד, החמישי במספר. אלפים רבים מלוד ומכל הארץ לקחו חלק בחגיגת ספורט מלאת צבעים ורצים, הממקמת את לוד בראש הערים המובילות בתחום ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: "תודה לתושבי לוד, תודה למשתתפים, ברכות לזוכים, שימרו על בריאות, כושר ואושר ונתראה במרוץ לוד בע"ה, גם בשנה הבאה"!

 

לוד רצה קדימה - ראש העיר מסיים את מקצה שני הקילומטרים

המקצוענים מזנקים למקצה 10 ק"מ

מפקדי משמר הגבול עם רביבו והרוש: העיר לוד מחבקת אותנו ואנו מחזירים לה בחיבוק חם

שוטרים ורצים, לוחמי משמר הגבול מכל הארץ הצטרפו לחגיגת הספורט בלוד

על דוכן המנצחים, ארגון למופת

חבורה מנצחת - יאיר רביבו, יוסי הרוש, אריה לוי, אהרון אטיאס ומאיר אליהו

 

ערים מתקדמות בישראל ובעולם מקדמות אורח חיים ספורטיבי ובריא. השקעה במתקני ספורט מתקדמים ובמגוון פעילויות בענפי הספורט השונים, הופכים את לוד לעיר צעירה ואטרקטיבית אשר רצה קדימה.

השקעה נבונה בתשתיות לצד אירועי ספורט מובילים בישראל, מאפשרים ליצור חגיגה ספורטיבית תוססת, צבעונית ומלאת אנרגיה, כפי שהייתה במרוץ לוד ה-5 שהתקיים ביום שישי האחרון.

נדמה שמשנה לשנה צובר מרוץ לוד תאוצה, לאחר שהפך למסורת מצליחה ולשם דבר בישראל. הצלחות מרוץ לוד בשנים האחרונות, הובילו השנה למספר שיא של משתתפים, חובבים ומקצוענים, רבים מהם מלוד ומהערים הסמוכות, אך גם מכל רחבי הארץ ואפילו ממטולה שבצפון, כדי להשתתף בהפנינג ספורט ססגוני, מהגדולים ביותר בלוד, ומהבולטים בישראל.

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, הזניק את המרוץ הראשון לעשרת הקילומטרים. התחרות והניצחון במרוץ יוקרתי זה הוא הניצחון של העיר לוד, וחודשים של אימונים מתנקזים לריצה של דקות, במטרה להנחיל לתושבי העיר את החשיבות שבשמירה על אורח חיים בריא והזדמנות לשלב כושר גופני עם פעילות לכל המשפחה.

מקצה החמישה קילומטרים משלב בין הרצים התחרותיים, לבין החובבים, שלא ויתרו לעצמם. מקצה נוסף של 2000 המטרים, מאפשר לאלו שהכושר עדיין אינו במותנם, לקחת חלק במסלול ריצה מהנה. וגם לזאטוטים נפתח מקצה האפרוחים למרחק של 300 מטרים.

גם השנה, בפעם השלישית, נטלו חלק מרכזי במרוץ מאות שוטרי מג"ב כ-550 לוחמים ולוחמות מכל יחידות מג"ב ברחבי הארץ, וזאת כחלק משיתוף הפעולה המתמשך של העיר לוד עם שוטרי מג”ב ובמיוחד לנוכח מיקומו של מטה מג”ב בעיר לוד.

במשמר הגבול, חיל המחייב את לוחמיו ולוחמותיו בעמידה איתנה אל מול האתגרים המבצעיים בגזרות השונות, משקיעים רבות באימונים ובהכשרות לשימור ולשיפור הכושר הגופני ובחינוך לאורח חיים בריא וספורטיבי, ומרוץ לוד ממחיש את השילוב של השקעה זו עם חיבור לקהילה. בסיום המרוץ העניק מפקד מג”ב מדליות וגביעים לרצים המצטיינים.

"העיר לוד מחבקת אותנו לוחמי משמרה גבול ואנחנו מחזירים לה בחיבוק חם. בעיר בה שוכנת מפקדת החיל אנחנו גאים להיות 'שוטרים ורצים' במסגרת מרוץ משמר הגבול ה-3 בלוד" אמר מפקד משמר הגבול, ניצב יעקב (קובי) שבתאי, רגע לפני שהזניק את מאות הלוחמים "יישר כוח לכל מאות הלוחמים שבאו והשתתפו במרוץ, הצבע הירוק ששטף את העיר לוד מוסיף כבוד רב לחיל. אני רוצה להודות לראש העיר, עו”ד יאיר רביבו על שיתוף הפעולה לאורך כל השנה".

תושבים רבים הביעו סיפוק מאופי המרוץ שעל אף שמספר משתתפיו גדל משנה לשנה, ממשיך לשמור על אופי משפחתי וחם, דבר שניכר היטב על פניהם של הילדים הרבים שלקחו חלק, יחד עם הוריהם, בריצות המותאמות להם.

יש לציין כי על אף חסימות הכבישים הרבות, לא נראו צירי תנועה פקוקים ומוכנות התושבים לאירוע הייתה גבוהה לנוכח מסע הסברה מוקדם ומקיף.

מאיר אליהו – מנהל אגף הספורט: "יום זה היה נדבך נוסף למיתוג לוד כעיר ספורט ולמיתוג העיר באמצעות הספורט. לוד על המפה . יש לנו ראש עיר, מנכ״ל ומחזיק תיק ספורט שנותנים לנו רוח גבית להמשיך את העשייה".

אריה לוי – חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט: "כל כך יפה לראות עיר בתנופה עם אלפי רצים. אני רוצה לכל השותפים על מרוץ מוצלח, יפה וצבעוני ביותר".

יוסי הרוש – סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: "תודה על יום מרוץ מדהים ושמח, תודה לכל המנהלים והתלמידים שהשתתפו  אין ספק שלוד רצה קדימה!"

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: "לוד עיר של אליפות, לוד קוטפת פרסים, לוד חוגגת, לוד רצה קדימה!!! תודה לכל השותפים בארגון המרוץ המדהים,  למחזיק תיק הספורט ידידי אריה לוי, לסגני יוסי הרוש, למנכ"ל העירייה אהרון אטיאס, למנהל אגף הספורט מאיר אליהו, לדובר העירייה יהורם בן ארוש, למפקד תחנת לוד סנ"צ שמעון דהן ולכל גורמי המשטרה והביטחון, לחברת שוונג שהפיקה את כל החגיגה, לכוחות משמר הגבול על החלטתם לרוץ כתף אל כתף עם תושבי העיר. תודה לתושבי לוד, תודה לכל המשתתפים, ברכות לזוכים, שימרו על בריאות, כושר ואושר ונתראה במרוץ לוד בע"ה, גם בשנה הבאה"!

 

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום