הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

כשהילדים מביאים את ההורים לסדנה בלוד
חדשות

כשהילדים מביאים את ההורים לסדנה בלוד

בתמונה: סדנה להורים דוברי אמהרית

מתי בפעם האחרונה הייתם בסדנת הורים ולא הייתם צריכים לחפש בייביסיטר? בעידן בו אנו חיים, עידן של בלבול, מבוכה וחוסר בטחון בהורות שלנו, אתם בטח מכירים את משפטים כמו: 'אתה לא קובע עלי', 'אני מחליט על עצמי' ועוד משפטים שבטח שמעתם יותר מפעם אחת בין אם מילדכם או ילדים של אחרים. בעידן בו אנו מרגישים מתוסכלים ומחפשים דרכים איך להפוך להורים "מושלמים", הורים שיודעים מה לענות נכון בזמן הנכון, אין יותר מתאים מאשר להיפגש כקבוצה של הורים להתייעצות משותפת בעזרת מנחים מקצועיים.

לאחרונה הסתיימה לה קבוצת הורים מיוחדת במינה בשפה האמהרית. המיוחד בסדנה היה, שמי שדאג להביא את ההורים, היו הילדים שלהם שהיה חשוב להם לא לפספס סדנה משל עצמם.

ההורים הגיעו לסדנה כדי לדון בכל מה שמעסיק הורים לילדים קטנים ומתבגרים, ונעזרו במנחה טרויה- יפית מלקו . במקביל, הורים לילדים קטנים בגיל הגן ובי"ס יסודי, הביא את הילדים לסדנת יצירה עם האמנית ורד גור.

הפרויקט יצא לפועל בשיתוף פעולה של הרשות העירונית למלחמה בסמים ובאלכוהול, והספרייה הציבורית לדורות.

עדן אקלה- רכזת מניעה והסברה ברשות העירונית למלחמה בסמים ובאלכוהול, מסרה תודה מיוחדת לאמיליה קודיש מנהלת הספרייה הציבורית לדורות שפתחה בפניהם את דלת הספרייה לכל הסדנאות וההרצאות הקודמות ולסדנה זו בפרט.

לפרטים והרשמה לסדנאות בשפה האמהרית, ניתן לייצור קשר בטל'  08-9279652 או בנייד 050-7282658.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום