הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

פסטיבל צלילים מדהים של פרויקט עיר מנגנת ושל תזמורת הנוער בלוד
חדשות

פסטיבל צלילים מדהים של פרויקט עיר מנגנת ושל תזמורת הנוער בלוד

המקצוענים של תזמורת הנוער, העוגן התרבותי של העיר לוד

פסטיבל צלילים של פרויקט עיר מנגנת

ראש העיר מברך את הנגנים הנפלאים ומבטיח את המשך התמיכה

במשך ארבעה ערבים רצופים במתנ״ס דנוור חגגה העיר לוד את הפרויקטים החינוכיים - מוסיקליים שלה בשבוע שעבר: תלמידי תוכנית ״עיר מנגנת״ על שלל מרכיביה מכלל בתי הספר השונים בעיר בהובלתם של מירי ויגדורברט, אלה שפירא, בוריס פורטנוי ואהרון אהרונוב, הופיעו בפני הורים נרגשים וקהל תומך ומפרגן, והחגיגה התגברה ועלתה בזכות הבשורה המשמחת על זכייתה של העיר לוד בפרס החינוך הארצי לראשונה בתולדותיה, דבר שלפי קברניטי העיר קרה, בין שאר מרכיבי העשייה החינוכית בעיר, גם בזכות תוכנית זו.

את הערבים המרגשים ליוו מנהלי בתי הספר וציוותי החינוך, נבחרי העירייה ובראשם ראש העיר עו״ד יאיר רביבו, ממלא מקומו אלי סער, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך יוסי הרוש, מנכ״ל העיריה אהרון אטיאס, וכן יו״ר אגודת שוחרי מוסיקה ואומנות בלוד מוטי מורד, ועוד רבים וטובים מקרב אישי הציבור והפעילים בעיר.

גולת הכותרת של פסטיבל צלילים זה הייתה הופעותיהן של הרכבי התזמורות העירוניות – הייצוגית והצעירה, הרכב כלי הקשת וכלי הנשיפה הצעיר, וההרכב הייצוגי - כולם תלמידי בית ספר יצחק נבון למחוננים ומצטיינים במוסיקה בניהולו של מני מטלון. התזמורות הפגינו ביצועים מרשימים ליצירות ממגוון תקופות וסגנונות - כיאה לתלמידים מוכשרים ולהרכבים העומדים בשורה אחת עם שאר התזמורות המובילות בארץ.

מירי ויגדורברט, סגנית המנהל ומנחת הערב המסכם, ציינה בדבריה את תמיכת העירייה, הקרן לפיתוח לוד, קרן הורוביץ, מועדון רוטרי לוד, עמותת פש״ר וחברת אל-על בנסיעתה של התזמורת הייצוגית לפסטיבל בינלאומי בפראג בקיץ האחרון. במהלך דבריה נוגנו קטעים מיוחדים על רקע מצגת מתמונות הנסיעה המעידות על ההווי והחוויות אותן עברו התלמידים - ביקור וטיולים בפראג וסביבותיה, ביקור וטקס בגטו טרזינשטאט, הופעות מוצלחות ומרגשות שזכו להצלחה רבה, ביקורות אוהדות וחיבוק חם מכל באי הפסטיבל ומארגניו.

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו אשר השתתף בכל סדרת הקונצרטים, שיבח את הנגנים הצעירים והבטיח את המשך התמיכה בפרויקט הנפלא של עיר מנגנת אשר היווה את אחד המרכיבים בזכייתה של לוד בפרס החינוך הארצי. כן ציין את תזמורת הנוער שמהווה את העוגן התרבותי של העיר לוד ושיבח את העבודה המעולה של מנהל הפרויקט והתזמורת מני מטלון וסגניתו מירי ויגדורברט ושל צוותי המורים, וכן את ועד ההורים בראשותו של מוטי מורד יו"ר אגודת שוחרי המוסיקה.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום