הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

LODBOARD הסקייטפארק הראשון בלוד יוקם בשכונת גני אביב
חדשות

LODBOARD הסקייטפארק הראשון בלוד יוקם בשכונת גני אביב

 LODBOARD הסקייטפארק הראשון בלוד יוקם בשכונת גני אביב

הדמית הסקייטפארק הכולל רמפות, משטחים משופעים ושיקועי בריכות

לוד על מפת הסקייטפארק, בהחלט בשורה לבני הנוער בעיר. בקרוב תצטרף לוד לערים החזקות שהקימו בתחומן סקייטפארק – מתקן ספורט לשעות הפנאי המתאים לסקייטבורדיג ולאופניים.

עיריית לוד באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח לוד, מקימות סקייטפארק ובייקפארק בשכונת גני אביב, הראשון בלוד, לשימוש הגולשים והרוכבים בעיר. המהלך החל לצבור תאוצה לפני כחצי שנה, במפגש שיתוף הנוער שקיים ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, במטרה להתאים את המתקן לדרישות והעדפות בני הנוער.

במפגש שהתקיים בהשתתפות צוות המתכננים של החברה הכלכלית, הוצגו בפני בני הנוער האופציות לסקייטפארק, ומיקומו העתידי. בתום המפגש קיבלו בני הנוער קישור לסקר מקוון באינטרנט, בו התבקשו לדרג את תצורת הפארק, את האלמנטים שהיו רוצים שישתלבו כחלק מתכנון הפארק ולבסוף, לבחור את שם הפארק. תוצאות הסקר הועברו לאדריכלים ולמתכננים כדי לנסות ולשלב כמה שיותר אלמנטים, לפי דרוג האלמנטים שנבחרו כמועדפים על ידי המצביעים.

בני הנוער בחרו את השם LODBOARD וכן  את תצורת הפארק, כפי הניתן להתרשם מההדמיות הסופיות. הסקייטפארק יכלול רמפות, מדרגות, משטחים משופעים, שיקועי בריכות, אבני שפה וכדומה.

"הנוער דרש, הנוער היה שותף בתכנון ולנו נשאר רק לבצע!" אמר ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, "המכרז ייצא בקרוב והנערים יוכלו להחליק בע"ה תוך שנה מהיום".

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום